اخبار

آزمون تعیین صلاحیت کارشناسان فنی شرکت رنا

اخبار داخلی رنا
1396/12/02
سمینار آموزشی و تخصصی کارشناسان فنی و گارانتی شبکه نمایندگی های شرکت خدمات فنی رنا برگزار شد.

مديرعامل شركت خدمات فني رنا: لازمه ارائه خدمت با كيفيت به مشتريان داشتن شادابي و نشاط است.

اخبار داخلی رنا
1396/11/28
به گزارش ارتباطات شركت خدمات فني رنا، محمد حسين مهدي در اختتاميه مسابقات ورزشي گراميداشت دهه فجر در اين شركت، با بيان اينكه لازمه ارائه خدمت با كيفيت به مشتريان داشتن روحيه كار گروهي و شادابي است و اين دو عامل با گسترش فعاليت‌هاي ورزشي پديدار مي‌شوند.

ارائه خدمات گارانتی به محصولات ولوو در قالب فراخوان حتی بعد از دوران گارانتی

اخبار داخلی رنا
1396/11/14
به گزارش ارتباطات؛ در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان محصولات ولوو به هنگام مراجعه به شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا؛ مزیتی دیگر به خدمات قبلی افزوده شده است.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا: برگزاری جلسات با مشتریان فرصتی برای ابراز تعهد پایدار به حفظ منافع و افزایش رضایتمندی آنها

اخبار داخلی رنا
1396/10/24
به گزارش ارتباطات؛ چهارمين نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات مشتریان محصولات سایپادیزل در سال جاري با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و مدیران شرکت سایپادیزل جمعی از مشتریان منتخب استان تهران برگزار شد.

مدیرعامل سایپادیزل در بازدید از شرکت خدمات فنی رنا: خدمات پس از فروش نقشی حیاتی در رضایت مندی مشتریان دارد

اخبار داخلی رنا
1396/10/09
مدیرعامل سایپادیزل و اعضای هیات مدیره این شرکت ضمن بازدید از شرکت خدمات فنی رنا گفت: جهت افزایش رضایتمندی مشتریان، خدمات پس از فروش نقش حیاتی خواهد داشت .

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا: پنجاه و نه سال خدمت صادقانه را سرلوحه قرار داده ایم.

اخبار داخلی رنا
1396/09/11
به گزارش ارتباطات؛ مهندس مهدی مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا در پیامی فرا رسیدن شصتمین سالروز تاسيس شركت خدمات فني رنا را به تمامی همکاران، نمایندگان و خانواده ایشان تبریک گفتند.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا: افزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی

اخبار داخلی رنا
1396/08/30
مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: استفاده از قطعات اصلی باعث افزایش کارایی و عمر خودرو خواهد شد.

مدیرعامل سایپادیزل؛ ایران پایگاه صادرات ولوو در منطقه می‌شود/ شرکت مشترک سایپا و ولوو تاسیس می‌شود

اخبار داخلی رنا
1396/08/10
مدیرعامل سایپادیزل با اشاره به مذاکره با شرکت ولوو تراکس سوئد گفت: تصمیماتی مبنی بر صادرات محصولات این شرکت به منطقه خاورمیانه، کشورهایCIS و شمال آفریقا از طریق ایران گرفته شده است. همچنین مدیرعامل گروه سایپا مذاکراتی با مدیرعامل ولووتراکس در خصوص ایجاد شرکت مشترک سایپا ولوو به منظور افزایش همکاری ها و داخلی سازی محصولات انجام داد.

ابراز تمایل سایپا و ولوو تراکس برای انعقاد قرارداد مشترک

اخبار داخلی رنا
1396/08/10
مدیرعامل شرکت ولوو تراکس و جمعی از مدیران ارشد ولوو ضمن دیدار و گفت و گو با مدیرعامل و مدیران ارشد سایپا از تمایل خود جهت انعقاد قرارداد مشترک با گروه خودروسازی سایپا خبر دادند.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا: باید به سمت نیاز مشتریان حرکت کنیم

اخبار داخلی رنا
1396/08/07
شرکت خدمات فنی رنا برای افزایش اعتماد مشتریان و همچنین بهره‌گیری از نظرات ارزنده آنان در فرایند طراحی محصول، تولید، فروش و خدمات پس از فروش، سومین نشست هم اندیشی با مشتریان در سال جاری را در استان آذربایجان شرقی اجرا کرد.

همایش سراسری نمایندگان شرکت خدمات فنی رنا برگزار شد

اخبار داخلی رنا
1396/06/29
به گزارش روابط عمومی؛ همایش سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش و فروشگاهی شرکت خدمات فنی رنا در سالن همایش هاي مجموعه ورزشي انقلاب با حضور مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت سایپا دیزل وخدمات فنی رنا ومدیران نمایندگیها برگزار شد.

جشنواره عید تا عید خودروهای الوند/ ارائه قطعات رایگان برای مشتریان کامیونت الوند

اخبار داخلی رنا
1396/06/11
مدیر شبکه و آموزش نمایندگی های شرکت خدمات فنی رنا از اجرای طرح مشترک ارائه خدمات و قطعات رایگان به کامیونت الوند خارج از دوره گارانتی خبر داد.

برگزاری مانور مشترک شرایط اضطراری (حریق) در شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/05/24
به گزارش روابط عمومی ؛ مانور شرایط اضطراری توسط واحد حراست شرکت خدمات فنی رنا با همکاری ایستگاههای 44 و 109 آتش نشانی تهران بزرگ و همچنین یک تیم پشتیبانی از واحد حراست و آتش نشانی شرکت سایپادیزل جهت آمادگي كاركنان واحد هاي مختلف برگزار شد.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد

اخبار داخلی رنا
1396/05/23
طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت سایپا دیزل، محمد حسین مهدی به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد.

عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا خبر داد: برگزاری نشست هم اندیشی با مشتریان محصولات سایپا دیزل برای اولین بار در مشهد

اخبار داخلی رنا
1396/05/21
عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا گفت: شرکت خدمات فنی رنا برای افزایش اعتماد مشتریان و همچنین بهره‌گیری از نظرات ارزنده آنان در فرایند طراحی محصول، تولید، فروش و خدمات پس از فروش، برای نخستین بار در نمایشگاه‌های خودرویی کشور، نشست هم اندیشی با مشتریان را همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد اجرا کرد.

آغاز طرح بازدید تابستانی محصولات سايپا ديزل

اخبار داخلی رنا
1396/05/07
به گزارش روابط عمومی اجرای طرح بازدید تابستانی محصولات سايپا ديزل شامل ولوو،کاوه، البرز و الوند با موضوع هوای پاک از سوی شركت خدمات فني رنا آغاز شده است.

عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا در نشست هم اندیشی با مشتریان استان فارس: به دنبال افزایش تعامل با مشتریان هستیم

اخبار داخلی رنا
1396/05/02
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات مشتریان محصولات سایپادیزل با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و مدیران شرکت سایپادیزل و همچنین نمایندگان خدمات فنی رنا در استان فارس و جمعی از مشتریان منتخب استان فارس همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو در شهر شیراز برگزار شد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در بازدید از شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل: سایپا تولیدکننده باکیفیت خودروهای سواری و سنگین است

اخبار داخلی رنا
1396/04/21
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل گفت: پرواضح است که سایپا یکی از تولیدکنندگان خوب و با کیفیت صنعت خودرو در بخش خودروهای سواری و سنگین است و با توجه به خط تولید انحصاری به ویژه در بخش خودروهای سنگین، نقش سایپا در صنعت خودرو برجسته تر است.

تجهیز ناوگان سوخت‌رسانی به ADR در شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/04/19
عملیات اجرایی تجهیز نفتکش‌های البرز و دانگ فنگ ناوگان سوخت‌رسانی کشور به کیت ایمنی ADR، در گروه خودروسازی سایپا آغاز شد.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات فني رنا

اخبار داخلی رنا
1396/04/12
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات فني رنا (سهامی خاص) با حضور صاحبان سهام تشکیل شد.

براساس گزارش ارزشیابی ملی خودروهای تولید داخل در خردادماه امسال:5 محصول گروه سایپا 4 ستاره کیفیت را دریافت کردند

اخبار داخلی رنا
1396/04/12
براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در خصوص ارزشیابی ملی خودروهای تولید داخل تا پایان خردادماه سال جاری، 5 محصول گروه خودروسازی سایپا، 4 ستاره کیفیت را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دریافت کردند.

توزیع قطعات استاندارد با هولوگرام و بسته بندی

اخبار داخلی رنا
1396/04/11
به گزارش روابط عمومی؛ مهدی صیدیلو مدیر فروش نمایندگی های شرکت خدمات فنی رنا ضمن اشاره به مطلب فوق از برنامه های سال جاری واحد فروش خبر داد.

آغاز بکار پانزدهمین نمایندگی ارائه خدمات تخصصی به محصولات ولوو تراکس در ایران

اخبار داخلی رنا
1396/03/24
طی مراسمی با حضور مدیران ارشد ولوو تراکس، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و معاونین و مدیران شرکت سایپادیزل، نمایندگی 716 هشتگرد، گواهینامه ارائه خدمات تخصصی به محصولات ولوو را دریافت کرد.

بازدید مدیرعامل شرکت سایپادیزل از شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/03/10
به گزارش روابط عمومی؛ مهندس رسول محمد صادقی مدیر عامل سایپادیزل واعضاي هیئت مدیره اين شركت از شركت خدمات فني رنا بازديد كردند.

مدیرعامل شرکت سایپادیزل در جمع نمایندگان فروش این شرکت خبر داد؛ توسعه سبد محصول با ارائه محصولات جدید در سال جاری

اخبار داخلی رنا
1396/03/08
مدیرعامل شرکت سایپادیزل، با اشاره به برنامه های گسترده این شرکت در جهت افزایش سهم بازار، ابراز امیدواری کرد، شرکت سایپادیزل به روزهای اوج خود باز گردد.

افزایش رضایتمندی در ارائه خدمات پس از فروش نتیجه ارتقا دانش علمی و تخصصی تعمیرکاران

اخبار داخلی رنا
1396/02/25
به گزارش روابط عمومی؛ محمدرضا مهری مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها گزارشی از روند رو به رشد پروژه های آموزشی شرکت خدمات فنی رنا در خصوص افزایش سطح دانش فنی تعمیرکاران ارائه داد.

معاون ارشد ولوو تراکس: شرکت خدمات فنی رنا پتانسیل و انگیزه افزایش سهم بازار ولوو تراکس در ایران را داراست

اخبار داخلی رنا
1396/01/29
معاون ارشد ولوو تراکس در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا برای چهارمین بار طی یک سال گذشته به همراه تیمی از مدیران ولوو ضمن بازدید از شرکت خدمات فنی رنا در نشستی مشترک با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در خصوص نحوه همکاری های فی مابین مذاکره کرد.

تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری

اخبار داخلی رنا
1396/01/23
به گزارش روابط عمومی؛ نشست صمیمانه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا با مديران نمایندگيهاي خدمات پس از فروش وعامليت هاي مجاز فروش قطعه برگزار شد.

موفقیت بی نظیر در پروسه انبار گردانی شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/01/21
به گزارش روابط عمومی؛ مدیر برنامه ریزی و انبارهای شرکت خدمات فنی رنا از بهبود وضعیت و موفقیت بی نظیر در انجام پروسه انبارگردانی منتهی به پایان سال 1395 خبر داد . ایشان طی اظهاراتی به حداقل رسیدن میزان مغایرت موجودی و کاهش چشمگیر در خصوص مدت زمان و تعداد نیروی انسانی بکار گرفته شده در فرایند انبارگردانی پرداخت .

تقدیر از آقای حسین زارعی نمایندگی کد 734 سبزوار در مراسم حمایت از حقوق مصرف کنندگان

اخبار داخلی رنا
1395/12/14
در سومین مراسم تقدیر از بنگاه ها و واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان شهر سبزوار از نمایندگی کد734 شرکت خدمات فنی رنا تقدير شد.

تمدید گواهينامه های استاندارد شركت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1395/12/10
ممیزان ارشد شركت TUV NORD آلمان پس از انجام مميزي سه روزه، بار ديگر بر استانداردهاي شركت خدمات فنی رنا مهر تاييد زدند.

توسعه کسب و کار نمایندگی ها با سفارش گذاری صحیح

اخبار داخلی رنا
1395/12/08
در راستای اهداف عالی سازمان مبنی بر مشارکت نمایندگیهای مجاز طرح سفارش‌گذاری دوره ای درسطح شبکه نمایندگی ها ی خدماتی و فروشگاه های مجاز به همت حوزه شبکه و آموزش نمایندگیها برنامه ریزی و اجرا گردید .

انجام آزمایشات و معاینات ادواری کارکنان شرکت

اخبار داخلی رنا
1395/12/07
به گزارش روابط عمومی؛ کلیه پرسنل شرکت خدمات فنی رنا، با همت مدیریت مالی واداری شرکت، تحت انجام آزمایشات ادواری قرار گرفتند.

آغاز طرح ارزيابي نمايندگيهاي خدمات پس از فروش سایپا دیزل

اخبار داخلی رنا
1395/12/03
شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران طرح ارزیابی خدمات پس از فروش نمایندگی ها و تعمیرگاههای مجاز را آغاز کرد

مدیر خدمات پس از فروش ولوو تراکس در خاورمیانه: برگشت دوباره ولوو به ایران/ ما اینجا هستیم که موفقیت را برای مشتریانمان تضمین کنیم.

اخبار داخلی رنا
1395/12/02
ایران یک بازار کلیدی و مهم برای ولوو می باشد و امروز در بازدید از شرکت خدمات فنی رنا فرصتی برای شناسایی بهتر ظرفیتهای خوب و بالای رنا در خدمات پس از فروش محصولات ولوو تراکس در ایران فراهم شد.

مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها شرکت خدمات فنی رنا گفت:تامین قطعات اصلی خودرو فقط در نمایندگی های مجاز

اخبار داخلی رنا
1395/11/30
مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها شرکت خدمات فنی رنا گفت: پیرو ابلاغیه صادره از سوی معاونت فنی و مهندسی و ترافیک پلیس راهور ناجا، قطعات ارکان اصلی خودرو نظیر شاسی، اتاق و موتور فقط در شبکه رسمی نمایندگی های خدمات پس از فروش کشور مورد تائید بوده و فروشندگان متفرقه، مجاز به فروش و ارائه خدمات مربوطه نمی باشند.

افتتاحيه نمايندگي كد 736 سيرجان

اخبار داخلی رنا
1395/11/27
به گزارش روابط عمومی؛ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در شهر سیرجان به مدیریت آقایان دريا بيگي و حاجي زاده با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین نهادهای دولتی شهرستان سیرجان، مدیران نمایندگی های کرمان، مدیران شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل افتتاح گردید.

قائم مقام مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا : تداوم ارائه خدمات پس از فروش حتی پس از پایان گارانتی باکارت خدمات طلائی سایپا دیزل

اخبار داخلی رنا
1395/11/18
در حاشیه تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ومدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپا دیزل، از کارت خدمات طلائی سایپادیزل نیز رو نمایی شد.

قائم مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس : با همکاری شرکت رنا، کامیون ولوو را به یک محصول رویایی تبدیل می کنیم

اخبار داخلی رنا
1395/11/17
قائم مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس به همراه تیمی عالی رتبه متشکل از مدیران ولوو تراکس در خاورمیانه و شمال آفریقا از شرکت رنا بازدید کردند.

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت: تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو در طرح نوسازی حمل و نقل جاده ای

اخبار داخلی رنا
1395/11/16
وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای و رونمائی از کارت خدمات طلائی سایپا دیزل در شرکت این شرکت گفت: با جایگزینی محصول جدید مصرف سوخت 50 درصد کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا خبرداد: توسعه خدمات پس از فروش کامیون های ولوو با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان در ایران

اخبار داخلی رنا
1395/11/09
مذاکرات متعدد مدیران ارشد شرکت خدمات فنی رنا با همتایان سوئدی خود در شرکت ولوو تراکس نتیجه بخش بود و خدمات پس از فروش کامیون های با کیفیت ولوو با قوت بیشتری ادامه دارد.

انا لله و انا الیه راجعون

اخبار داخلی رنا
1395/10/20