اخبار

آغاز بکار پانزدهمین نمایندگی ارائه خدمات تخصصی به محصولات ولوو تراکس در ایران

اخبار داخلی رنا
1396/03/24
طی مراسمی با حضور مدیران ارشد ولوو تراکس، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و معاونین و مدیران شرکت سایپادیزل، نمایندگی 716 هشتگرد، گواهینامه ارائه خدمات تخصصی به محصولات ولوو را دریافت کرد.

بازدید مدیرعامل شرکت سایپادیزل از شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/03/10
به گزارش روابط عمومی؛ مهندس رسول محمد صادقی مدیر عامل سایپادیزل واعضاي هیئت مدیره اين شركت از شركت خدمات فني رنا بازديد كردند.

مدیرعامل شرکت سایپادیزل در جمع نمایندگان فروش این شرکت خبر داد؛ توسعه سبد محصول با ارائه محصولات جدید در سال جاری

اخبار داخلی رنا
1396/03/08
مدیرعامل شرکت سایپادیزل، با اشاره به برنامه های گسترده این شرکت در جهت افزایش سهم بازار، ابراز امیدواری کرد، شرکت سایپادیزل به روزهای اوج خود باز گردد.

افزایش رضایتمندی در ارائه خدمات پس از فروش نتیجه ارتقا دانش علمی و تخصصی تعمیرکاران

اخبار داخلی رنا
1396/02/25
به گزارش روابط عمومی؛ محمدرضا مهری مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها گزارشی از روند رو به رشد پروژه های آموزشی شرکت خدمات فنی رنا در خصوص افزایش سطح دانش فنی تعمیرکاران ارائه داد.

معاون ارشد ولوو تراکس: شرکت خدمات فنی رنا پتانسیل و انگیزه افزایش سهم بازار ولوو تراکس در ایران را داراست

اخبار داخلی رنا
1396/01/29
معاون ارشد ولوو تراکس در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا برای چهارمین بار طی یک سال گذشته به همراه تیمی از مدیران ولوو ضمن بازدید از شرکت خدمات فنی رنا در نشستی مشترک با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در خصوص نحوه همکاری های فی مابین مذاکره کرد.

تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری

اخبار داخلی رنا
1396/01/23
به گزارش روابط عمومی؛ نشست صمیمانه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا با مديران نمایندگيهاي خدمات پس از فروش وعامليت هاي مجاز فروش قطعه برگزار شد.

موفقیت بی نظیر در پروسه انبار گردانی شرکت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1396/01/21
به گزارش روابط عمومی؛ مدیر برنامه ریزی و انبارهای شرکت خدمات فنی رنا از بهبود وضعیت و موفقیت بی نظیر در انجام پروسه انبارگردانی منتهی به پایان سال 1395 خبر داد . ایشان طی اظهاراتی به حداقل رسیدن میزان مغایرت موجودی و کاهش چشمگیر در خصوص مدت زمان و تعداد نیروی انسانی بکار گرفته شده در فرایند انبارگردانی پرداخت .

تقدیر از آقای حسین زارعی نمایندگی کد 734 سبزوار در مراسم حمایت از حقوق مصرف کنندگان

اخبار داخلی رنا
1395/12/14
در سومین مراسم تقدیر از بنگاه ها و واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان شهر سبزوار از نمایندگی کد734 شرکت خدمات فنی رنا تقدير شد.

تمدید گواهينامه های استاندارد شركت خدمات فنی رنا

اخبار داخلی رنا
1395/12/10
ممیزان ارشد شركت TUV NORD آلمان پس از انجام مميزي سه روزه، بار ديگر بر استانداردهاي شركت خدمات فنی رنا مهر تاييد زدند.

توسعه کسب و کار نمایندگی ها با سفارش گذاری صحیح

اخبار داخلی رنا
1395/12/08
در راستای اهداف عالی سازمان مبنی بر مشارکت نمایندگیهای مجاز طرح سفارش‌گذاری دوره ای درسطح شبکه نمایندگی ها ی خدماتی و فروشگاه های مجاز به همت حوزه شبکه و آموزش نمایندگیها برنامه ریزی و اجرا گردید .

انجام آزمایشات و معاینات ادواری کارکنان شرکت

اخبار داخلی رنا
1395/12/07
به گزارش روابط عمومی؛ کلیه پرسنل شرکت خدمات فنی رنا، با همت مدیریت مالی واداری شرکت، تحت انجام آزمایشات ادواری قرار گرفتند.

آغاز طرح ارزيابي نمايندگيهاي خدمات پس از فروش سایپا دیزل

اخبار داخلی رنا
1395/12/03
شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران طرح ارزیابی خدمات پس از فروش نمایندگی ها و تعمیرگاههای مجاز را آغاز کرد

مدیر خدمات پس از فروش ولوو تراکس در خاورمیانه: برگشت دوباره ولوو به ایران/ ما اینجا هستیم که موفقیت را برای مشتریانمان تضمین کنیم.

اخبار داخلی رنا
1395/12/02
ایران یک بازار کلیدی و مهم برای ولوو می باشد و امروز در بازدید از شرکت خدمات فنی رنا فرصتی برای شناسایی بهتر ظرفیتهای خوب و بالای رنا در خدمات پس از فروش محصولات ولوو تراکس در ایران فراهم شد.

مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها شرکت خدمات فنی رنا گفت:تامین قطعات اصلی خودرو فقط در نمایندگی های مجاز

اخبار داخلی رنا
1395/11/30
مدیر شبکه و آموزش نمایندگی ها شرکت خدمات فنی رنا گفت: پیرو ابلاغیه صادره از سوی معاونت فنی و مهندسی و ترافیک پلیس راهور ناجا، قطعات ارکان اصلی خودرو نظیر شاسی، اتاق و موتور فقط در شبکه رسمی نمایندگی های خدمات پس از فروش کشور مورد تائید بوده و فروشندگان متفرقه، مجاز به فروش و ارائه خدمات مربوطه نمی باشند.

افتتاحيه نمايندگي كد 736 سيرجان

اخبار داخلی رنا
1395/11/27
به گزارش روابط عمومی؛ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در شهر سیرجان به مدیریت آقایان دريا بيگي و حاجي زاده با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین نهادهای دولتی شهرستان سیرجان، مدیران نمایندگی های کرمان، مدیران شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل افتتاح گردید.

قائم مقام مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا : تداوم ارائه خدمات پس از فروش حتی پس از پایان گارانتی باکارت خدمات طلائی سایپا دیزل

اخبار داخلی رنا
1395/11/18
در حاشیه تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ومدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپا دیزل، از کارت خدمات طلائی سایپادیزل نیز رو نمایی شد.

قائم مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس : با همکاری شرکت رنا، کامیون ولوو را به یک محصول رویایی تبدیل می کنیم

اخبار داخلی رنا
1395/11/17
قائم مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس به همراه تیمی عالی رتبه متشکل از مدیران ولوو تراکس در خاورمیانه و شمال آفریقا از شرکت رنا بازدید کردند.

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت: تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو در طرح نوسازی حمل و نقل جاده ای

اخبار داخلی رنا
1395/11/16
وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه تحویل نخستین سری از کامیون های ولوو طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای و رونمائی از کارت خدمات طلائی سایپا دیزل در شرکت این شرکت گفت: با جایگزینی محصول جدید مصرف سوخت 50 درصد کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا خبرداد: توسعه خدمات پس از فروش کامیون های ولوو با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان در ایران

اخبار داخلی رنا
1395/11/09
مذاکرات متعدد مدیران ارشد شرکت خدمات فنی رنا با همتایان سوئدی خود در شرکت ولوو تراکس نتیجه بخش بود و خدمات پس از فروش کامیون های با کیفیت ولوو با قوت بیشتری ادامه دارد.

انا لله و انا الیه راجعون

اخبار داخلی رنا
1395/10/20

بازنگري استراتژي هاي سازمان

اخبار داخلی رنا
1395/09/02

حفظ مشتری لازمه بقای یک صنعت است

اخبار داخلی رنا
1395/04/27