بازگشت

تقدیر از رزمندگان شرکت خدمات فنی رنا به مناسبت هفته دفاع مقدس

موضوع: اخبار داخلی رنابه گزارش روابط عمومی؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بر اساس هماهنگی بعمل آمده، مراسم تجلیل از همكاران رزمنده و ایثارگر،  با حضور مدیر عامل و اعضاي هيئت مديره در سالن کنفرانس شرکت خدمات فنی رنا برگزار گردید.

در این مراسم عل حداد از ایثارگران و جانبازان به عنوان سند زنده افتخار و عزت ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی یاد کرد و اظهار داشت: ایثارگران و جانبازان یادگاران دفاع مقدس  هستند و خانواده های معظم ایشان و شهداء نماد صبر و استقامت و ایثارند که با نثار جان خویش جانانه از کشور عزیزمان دفاع کردند و بر همه ی ما لازم است که از این اسطوره های صبر و فداکاری، تجلیل و تقدیر نماییم و خانواده های شهدا را تکریم کنیم و همیشه به یادشان باشیم.

وی در ادامه بر لزوم برنامه محور بودن فعاليتهاي بسيج تاكيد نمودند و گفتند: بي شك رشد و بالندگي انقلاب شكوهمند اسلامي مردم ايران مرهون مجاهدتها و ايثارگريهاي عزيزاني است كه با باورهايشان از مكتب انسان ساز اسلام، پاسدار فضيلتها و كرامت انساني بوده اند و همواره با پيكار انديشه و عمل بقاي انقلاب و زنده نگهداشتن شعائر الهي را تضمين نموده اند.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر و هدايا از ایثارگران و رزمندگان  سرافراز شرکت خدمات فنی رنا قدردانی بعمل آمد.بازگشت