بازگشت

جلسه متمرکز مشتریان منتخب محصولات سایپادیزل

موضوع: اخبار داخلی رنابه گزارش روابط عمومی، نشست مشترک مشتریان و مدیران شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل با هدف دستیابی به افزایش رضایتمندی مشتریان و همچنين برآورد نیازها و انتظارات مشتریان  برگزار شد.

در این نشست که با حضور مشتریان منتخب و مدیران سایپادیزل و شرکت خدمات فنی رنا برگزار گردید مشتریان ضمن طرح مشکلات، به نقد وبررسی مسائل موجود و ارائه پيشنهادات در جهت بهبود خدمات در نمایندگی هاي شرکت خدمات فني رنا پرداختند.

مدیر شبکه و آموزش شرکت خدمات فنی رنا عنوان نمود: کسب رضایت مشتریان از اهداف اصلي شركت خدمات فني رنا است، لذا مشتري مداري سرلوحه شبكه خدمات پس از فروش رنا قرار دارد. به همين منظور استاندارد سازي شبكه مطابق با مفاد  قانون حمایت از مصرف کننده و همچنين رعايت الزامات شرکتهای مادر در  مجموعه نمایندگیهاي مجاز خدماتي و فروشگاهي جاری سازی شده است که مستمراَ این استانداردها توسط مسئولین مناطق در شبکه خدمات پس از فروش علاوه بر سازمانهای نظارتی بیروني، کنترل و نظارت می شود که نقاط ضعف و قابل بهبود هر یک از نمایندگیها شناسايي و نسبت به بهبود آن برنامه ریزی و اقدام اصلاحی صورت مي پذيرد.

وي هدف از برگزاری این گونه جلسات مشترک را شناسایی فرایندها و خدمات قابل بهبود و شناسایی نیازها و انتظارات مشتریان  ذکر کرد و گفت :  به منظور دستيابي به اهداف اشاره شده، اجراي جلسات گروهي متمركز با مشتريان در جهت تشكيل باشگاه مشتريان وفادار در آينده  به عنوان يكي از  برنامه هاي ارتقاء درسال 96 در دستوركار شرکت خدمات فنی رنا قرار دارد.

محمدرضا مهری افزود: در این جلسه مواردی همچون سهولت دسترسی به نمایندگیها، نحوه ارائه سرويس هاي ادواري در شبكه خدماتي رنا، تشريح تعميرات انجام شده و قطعات تعويض شده، زمان تحويل خودرو و ارائه زمان تقريبي تحويل خودرو، تامين به موقع قطعات و هزينه پرداختي بابت خدمات و قطعات بحث و تبادل نظر گردید.

این گزارش می افزاید: شركت خدمات فنی رنا با دارا بودن 44 نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور و تحت پوشش قراردادن خدمات در 12 محور اصلی  در 24 استان وهمچنين 30 فروشگاه قطعه یدکی، بعنوان يكي از  بزرگترین شرکت ارائه خدمات پس از فروش  خودرو هاي تجاري كشور محسوب مي شود.بازگشت