بازگشت

بازدید مدیران ارشد ولوو تراکس از شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنابه گزارش روابط عمومی؛ مدیران ارشد شرکت ولوو تراکس از شرکت خدمات فنی رنا بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات پس از فروش کامیون های ولوو در ایران قرار گرفتند.
خانم هلنا ملکیوست بعنوان معاون ارشد مدیرعامل ولوو تراکس بهمراه تیمی متشکل از مدیران ارشد ولوو تراکس و مدیران منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا این شرکت از شرکت خدمات فنی رنا بازدید به عمل آوردند.
در این گزارش آمده است؛ خانم ملکیوست ضمن بازدید از تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا، نشستی با اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار کردند. وی در این نشست از اقدامات آینده ولوو تراکس در خصوص افزایش فروش خودرو با توجه به پتانسیل خوب ایران خبر داد و گفت: با توجه به سیاست های شرکت ولووتراکس در خصوص افزایش رضایتمندی مشتریان این شرکت قصد دارد در سالهای آتی فروش خودرو و خدمات پس از فروش خودرو را افزایش دهد. 
این گزارش می افزاید؛ وی در حاشیه این بازدید با مشتریانی که به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کرده بودند دیدار کرد و نظر آنها جهت ارائه خدمات را جویا شد. وی در آخر ارائه خدمات پس از فروش در ایران را مثبت ارزیابی کرد و تامین به موقع قطعات در شرکت خدمات فنی رنا را از اولویت های خود دانستند.
 


بازگشت