بازگشت

آغاز بکار نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش ساپیا دیزل در چابهار

موضوع: ویژهنمایندگی مجاز خدمات پس از فروش شرکت سایپا دیزل با کد 735 در منطقه ویژه اقتصادی چابهار با مدیریت شرکت دیزل پیشرو آغاز بکار کرد.

این نمایندگی مجاز با مساحت 5000 متر مربع و با سرمایه گذاری بالغ بر 30ميليارد ریال در یکی از محورهای اصلی و پرتردد استان سیستان و بلوچستان در منطقه ویژه اقتصادی چابهار فعالیت خود را همزمان با دهه مبارک فجر بطور رسمی آغاز نمود.

نمایندگی مذکور مجهز به تجهیزات مدرن تعمیرگاهی ، ابزار مخصوص محصولات سایپا دیزل و دستگاههای عیب یاب پیشرفته و سالن تست خودرو بوده و همچنین با بهره گیری از پرسنل مجرب ، کارشناسان متخصص و آموزش دیده ظرفیت پذیرش روزانه 15 دستگاه خودرو را داراست. و مشتریان محترم شرکت سایپا دیزل می توانند کلیه خدمات مربوط به محصولات دانگ فنگ ، فوتون و الوند و همچنین سرویس های ادواری محصولات رنو ، ولوو . کاوه را از این نمایندگی دریافت نمایند.

شایان ذکر است، شرکت خدمات فنی رنا، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل با دارا بودن 43 نمایندگی مجاز خدماتی و 23 عاملیت مجاز فروش قطعات در 12 محور پرتردد جاده ای  عنوان بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو های تجاری در کشور را به خود اختصاص داده است.بازگشت