بازگشت

افتتاحيه نمايندگي كد 736 سيرجان

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در شهر سیرجان به مدیریت آقایان دريا بيگي و حاجي زاده با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین نهادهای دولتی شهرستان سیرجان، مدیران نمایندگی های کرمان، مدیران شرکت خدمات فنی رنا و سایپادیزل افتتاح گردید.

مهندس مهدی در آیین افتتاح نمایندگی سیرجان گفت: در راستاي ارائه خدمات مطلوب به مشتريان وهمچنين افزايش رضايت مشتريان و دسترسي بهتر رانندگان و مشتريان به نمايندگي هاي مجاز و دسترسي بهتر جهت خريد محصولات شركت سايپا ديزل وهمچنين همجواري با مرزهاي جنوبي كشور و مركزيت شهرستان سيرجان و استراتژيك بودن منطقه و قرار گيري در مسير كل كاميونهاي كشور كه به سمت بندرعباس حركت دارند و همچنين وجود منابع غني شهرستان و كشاورزي منطقه از جمله امتيازات ويژه اي بود كه نسبت به احداث و ايجاد اين نمايندگي اقدام گرديد.

وی در ادامه ضمن اشاره به سهم پذیرش استان کرمان نسبت به کل شبکه نمایندگی ها افزود: اميد است با راه اندازي اين نمايندگي نسبت به پوشش خدمات به استان هرمزگان به علت تعطيلي نمايندگي فعلي و همچنين از بار ترافيكي نماينده هاي همجوار به علت تعداد انبوه محصولات شركت سايپا ديزل در اين شهرو منطقه كاسته شده و شاهد خدمات رساني بهتراين نماينده ها باشيم همچنين سهم بازار فروش محصولات نيز بهبود يابد.

قائم مقام مدیر عامل در حوزه خدمات پس از فروش تشریح کرد: در حال حاضر در شبكه سراسري نمايندگان مجازكشور تعداد 43 نماينده فعال خدماتي و 23 فروشگاهي فعال وجود دارد كه با اضافه شدن اين نماينده تعداد نمايندگان خدماتي به 44 نمایندگی افزايش خواهد يافت كه از اين تعداد سهم نمايندهاي استان كرمان 3 نماینده خواهد بود.

مهندس مهدی در ادامه این مراسم به مراحل افتتاح این نمایندگی اشاره کرد و عنوان نمود: از زمان تقاضاي اين نماينده تازمان افتتاح آن در حدود 2 سال به طول انجاميد كه پس از تغيير كاربري زمين، از كشاورزي به خدماتي و ساخت نمايندگي و همچنين پياده سازي استاندارد هاي شركت خدمات فني رنا و شركت ولوو در اين تاريخ به بهره برداري رسيد.

این گزارش می افزاید؛ نمایندگی کد 736 سیرجان در متراژی در حدود 10000 مترمربع و سرمایه ای بالغ بر3 ميليارد تومان كه دربخش اخذ مجوزها، ساخت ابنيه بر اساس استاندارد ها و خريد تجهيزات تعميرگاهي، خريد فطعات يدكي و.... هزينه شده است، آماده ارائه سرويس هاي اوليه و ادواري محصولات ولوو و كاوه و فعاليت گارانتي كليه محصولات چيني به جز كاوه مي باشد.بازگشت