بازگشت

تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ نشست صمیمانه مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا با مديران نمایندگيهاي خدمات پس از فروش وعامليت هاي مجاز فروش قطعه برگزار شد.

در این مراسم  مدیر عامل  شرکت خدمات فنی رنا ضمن تبریک سال نو گزارشی از عملکرد سال 95 در زمینه فروش قطعات و خدمات پس از فروش ارائه و برنامه های سال جاری را تشریح نمودند.

مهندس حداد در خصوص رونق کسب و کار شرکت و همچنین نمایندگان گفت: سال جاری را  با اصلاح رویه سفارش گذاری و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌ها پیش خواهیم برد و امید است با  سفارش گذاری هدفمند که توسط نمایندگان صورت پذیرفته است، بتوانیم نسبت به توزیع هر چه بهتر قطعات اصلی در سطح کشور و افزایش رضایت مندی مشتری گام بلندي برداریم. همچنین جهت افزایش سهم بازار، توزیع قطعات برند 2 با کیفیت قطعه اصلی و راه اندازي سيستم حداقل موجودي تعميراتي در نمايندگيها كه كاهش كمبود قطعات را منجر مي شود،در دستور کار قرار دارد و دراین حوزه نمایندگی ها نقش پررنگ تری خواهند داشت.

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا در ادامه یادآور شد: نمایندگان متولی اصلی کسب سهم بازار هستند و در همین راستا کلیه نمایندگی ها باید جهت برگشت مشتریان در دوران وارانتی به شبکه نمایندگیها تلاش نمايند. خدمات و توسعه فروش قطعات مصرفي در دوران وارانتي خودرو، مديريت بر قيمت قطعات با نگرش کمک به مصرف کننده نهايي و درآمدزايي بيشتر بر اساس توسعه سهم بازار قطعات از جمله مهم ترين مواردي هستند که در دستور کار قرار دارد.

مهندس حداد در خصوص اهمیت رضایت مشتری گفت: تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری می باشد که در این راستا با شرکای تجاری مذاکراتی صورت گرفته است تا با ارسال به موقع قطعات موجبات رشد وتعالی شرکت خدمات فنی رنا را فراهم آوریم. به منظور افزایش رضایت مشتریان، برنامه ریزی های لازم جهت ایجاد باشگاه مشتریان و در پی آن شناسایی مشتریان وفادار و ارائه خدمات ویژه به آنها در سال جاری صورت پذیرفته است.

وی در پایان تصریح کرد: کاهش زمان تعمیرات وتوسعه امداد جاده‌ای  از دیگر برنامه‌های سال جاری شرکت خدمات فنی رنا مي باشد و امید است در سال جاری با تلاش و همت مضاعف یکایک اعضای خانواده بزرگ شرکت خدمات فنی رنا در سراسر کشور در جهت تحقق اهداف تعیین شده گام برداشته و همچون گذشته در عرصه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری بدرخشیم.بازگشت