بازگشت

بازدید مدیرعامل شرکت سایپادیزل از شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ مهندس رسول محمد صادقی مدیر عامل سایپادیزل واعضاي هیئت مدیره اين شركت از شركت خدمات فني رنا بازديد كردند.

بنا بر اين گزارش مديرعامل سايپا ديزل در اين بازديد از نزديك در جريان روند خدمات رسانی به مشتریان محصولات سایپادیزل قرار گرفت و ضمن گفت و گو با تعدادی از مشتریان، نظرات آنان را در زمینه کیفیت ارائه خدمات جویا شد.

محمد صادقی در پايان اين بازديد ضمن مثبت ارزیابی کردن فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته در شرکت خدمات فنی رنا از برنامه های مهم سایپادیزل در سال جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: جهت بالا بردن رضایتمندی مشتریان و همچنین افزایش سهم بازار، خدمات پس از فروش نقش حیاتی خواهد داشت که لازمه این امر تقویت شركت خدمات فني رنا می باشد. بدون شک تلاش همکاران شركت خدمات فني رنا، زمینه افزایش رضایت مشتریان را فراهم خواهد کرد.

 وي همچنین تهیه و توزیع قطعات اصلی را از دیگر عوامل موثر در حوزه خدمات پس از فروش برشمرد و افزود : در مذاكره با شركاي تجاري خارجي بدنبال رفع اين مشكل هستيم.

گفتنی است، شرکت خدمات فنی رنا به عنوان متولی امر خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل با دارا بودن 44 نمایندگی خدماتي و 23 عاملیت فروش قطعه به عنوان بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در سطح کشور در حال فعالیت می باشد.بازگشت