بازگشت

آغاز طرح بازدید تابستانی محصولات سايپا ديزل

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی اجرای طرح بازدید تابستانی محصولات سايپا ديزل شامل ولوو،کاوه، البرز و الوند با موضوع هوای پاک از سوی شركت خدمات فني رنا آغاز شده است.

مهندس محمد حسين مهدي عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا با بیان مطلب فوق افزود: این طرح جهت ارائه خدمات به مشتريان همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع) از 7 لغايت  19 مرداد ماه صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه در طرح تابستانی امسال نسبت به سال گذشته از خدمات رایگان بیشتری استفاده شده است، خاطرنشان کرد: در این طرح 60 لیتر ادبلو برای خودروهای ولوو یورو 4 و ارائه  برخی فیلترها و روغن با تخفیف 50 در صد در نظر گرفته شده است. همچنین تست رایگان دیاگ، بازدید عملکرد سیستم های برقی و کولر از دیگر موارد این طرح می باشد.

مهدی هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایت مشتری و ایجاد حسن همراهی با مشتری دانست و گفت: افزايش وفاداري مشتريان محصولات شركت سايپا ديزل همواره از مهمترین برنامه های شرکت خدمات فنی رنا می باشد. در همین راستا و در جهت ارتقا سهم بازار خدمات، افزایش مراجعات در دوره گارانتی و خصوصاَ خارج از دوره گارانتی، ارتقا کمی درآمد نمایندگان و بهبود کسب و کار ، برند سازی با انجام تبلیغات و ارائه خدمات رایگان ؤ شرکت خدمات فنی رنا تصمیم به اجرای طرح تابستانی گرفته است.

 عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد: در طرح بازدید تابستانی، 43 نمایندگی منتخب  خدمات پس از فروش در سراسر کشور به خودروهاي ولوو ، كاوه ، البرز و الوند خدمات ارائه میدهند. همچنین مشتریان می توانند برای مشاهده لیست نمایندگی‌های منتخب به وب سایت www.rena.irwww.rena.irمراجعه  و يا با شماره 44987510 تماس حاصل نمايند.بازگشت