بازگشت

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد

موضوع: اخبار داخلی رنا

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت سایپا دیزل، محمد حسین مهدی به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد.

به گزارش سایپا نیوز: جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید شرکت خدمات فنی رنا با حضور محمد صادقی مدیرعامل شرکت سایپا دیزل، بهرام سبزواری عضو هیات مدیره شرکت سایپا دیزل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت سایپا دیزل و خدمات فنی رنا برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت سایپا دیزل، شرکت خدمات فنی رنا را یک شرکت توانمند و شاخص در خدمات پس از فروش کشور بر شمرد و افزود: در این شرکت با توجه به زیرساخت ها امکان رشد و شکوفایی بیش از پیش در حوزه خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی مشتریان وجود دارد.

همچنین مدیرعامل شرکت سایپا دیزل از زحمات علی حداد مدیر عامل پیشین شرکت خدمات فنی رنا تقدیر و تشکر کرد و هچنین برای محمد حسین مهدی مدیر عامل جدید شرکت خدمات فنی رنا آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود.

در ادامه این گزارش آمده است؛ طی مصوبه مجمع سالیانه شرکت خدمات فنی رنا، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا از 5 نفر به 3 نفر تقلیل پیدا کردند. و بر همین اساس محمد صادقی به عنوان رئیس هیات مدیره، سبزاواری نائب رئیس هیات مدیره و محمد حسین مهدی مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا معرفی شدند.

شایان ذکر است مهدی سابقه طولانی در صنعت خودروسازی بخصوص شرکت های سایپا یدک، ایساکو و سایپا دیزل دارد و پیش از این در سمت عضو موظف هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا مشغول فعالیت بود.بازگشت