بازگشت

ابراز تمایل سایپا و ولوو تراکس برای انعقاد قرارداد مشترک

موضوع: اخبار داخلی رنا

مدیرعامل شرکت ولوو تراکس و جمعی از مدیران ارشد ولوو ضمن دیدار و گفت و گو با مدیرعامل و مدیران ارشد سایپا از تمایل خود جهت انعقاد قرارداد مشترک با گروه خودروسازی سایپا خبر دادند.

به گزارش سایپا نیوز؛ در این دیدار دو طرف ضمن ابراز تمایل نسبت به توسعه همکاری ها و انعقاد قرارداد مشترک، بر ضرورت دستیابی به اهداف خود در زمینه های مختلف از جمله همکاری در حوزه تولید خودروهای تجاری تاکید کردند.

معاون گروه خودروسازی ولوو و مدیرعامل شرکت ولوو تراکس نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری های پیشین سایپا و ولوو بر تداوم این روند تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد که این همکاری ها در آینده با مشارکت این دو گروه خودروسازی به شکل گسترده تری ادامه یابد.

دکتر مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در این دیدار از قرارداد مشارکت مشترک سایپا و ولوو استقبال کرد و با اشاره به برنامه گروه سایپا برای ادامه رهبری بازار خودروهای تجاری کشور و برنامه این مجموعه برای صادرات خودروهای تجاری به کشورهای خارجی، بر آمادگی گروه سایپا برای توسعه همکاری با ولوو تاکید کرد.

گفتنی است در این مذاکرات راه کارهای عملی جهت ایجاد بستر مناسب برای تاسیس شرکت مشترک  جهت آغاز همکاری این دو گروه خودروسازی تبیین شد و طرفین خود را ملزم به تصمیم گیری اسرع و قطعی در این خصوص کردند.بازگشت