بازگشت

مديرعامل شركت خدمات فني رنا: لازمه ارائه خدمت با كيفيت به مشتريان داشتن شادابي و نشاط است.

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش ارتباطات شركت خدمات فني رنا، محمد حسين مهدي در اختتاميه مسابقات ورزشي گراميداشت دهه فجر در اين شركت، با بيان اينكه لازمه ارائه خدمت با كيفيت به مشتريان داشتن روحيه كار گروهي و شادابي است و اين دو عامل با گسترش فعاليت‌هاي ورزشي پديدار مي‌شوند.

وي با تاكيد بر اينكه گسترش خدمات ورزشي همواره جزئي از اولويت‌هاي مديران شركت است، گفت: توجه به نيازهاي روحي كاركنان منجر به ارائه خدمات بهينه مي گردد.و برگزاري مسابقات ورزشي در شركت خدمات فني رنا   عامل مهمي در ارتقاء روحيه صميميت و برادري در بين كاركنان مي باشد و افزود: سلامتی و سرزندگی کارکنان رنا برای ما اهمیت فراوانی دارد چراکه معتقدیم سازمان پویا را کارکنان پویا به وجود می‌آورند.

در پايان اين مراسم با حضور مديرعامل ، معاونين و مديران، به نفرات و تيم‌هاي برتر مسابقات ورزشي و فرهنگي دهه فجر جام قهرماني ، لوح تقدير و هداياي به رسم يادبود اهدا شد.

لازم به ذكر است مسابقات ورزشي گراميداشت دهه فجر هر ساله با هدف فراهم نمودن محيط كاري پويا و رو به رشد در شركت خدمات فني رنا برگزار مي‌گردد.

اين گزارش مي افزايد : مسابقات ورزشي در دو بخش آقايان و بانوان برگزار گرديد و در گروه آقايان ، كاركنان شركت خدمات فني رنا در دو رشته فوتبال گل کوچک و تنيس روي ميز و در گروه بانوان در دو رشته تنيس روي ميز و دارت این پیکارها پیگیری شد. همچنین در بخش فرهنگي، مسابقه عكس سلفي با رنا ، مسابقه نقاشي با موضوع پيروزي انقلاب اسلامي ويژه فرزندان پرسنل شرکت و کارکنان شبکه نمایندگیها برگزار گرديد كه در مسابقات نقاشی مجموع 150  اثر شركت داشتند كه به نفرات برتر جوايزي به رسم يادبود اهدا گرديد.

 

 بازگشت