بازگشت

پیام تبریک مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا به مناسبت سال نو

موضوع: اخبار داخلی رنابنام خداوند جان آفرین

سالي به ديدن  روی تو(عج) نزدیکتر شديم

همكاران گرامي ؛

فرارسيدن بهار طبيعت را به همه همكاران شاغل در شركت خدمات فني رنا ، مديران و  پرسنل زحمتكش شبكه نمايندگيها و خانواده محترمشان تبريك و تهنيت عرض مي کنم.

رشد روزافزون استفاده از تكنولوژي هاي نوين در صنعت خودرو سازي از يك سو  و وجود رقابت تنگاتنگ بين خودروسازان از سوي  ديگر موجب شده تا ارتقاء سطح خدمات پس از فروش خودرو همواره يكي از عوامل مطرح و حياتي براي خودروسازان باشد چرا كه در شرايط كنوني نحوه سرويس دهي و ارائه خدمات پس از فروش يكي از عوامل مهم تصميم گيري مشتريان به هنگام انتخاب خودرو است.

از اينرو شركت خدمات فني رنا همواره تلاش دارد با ايجاد تشكيلات كارآمد و توسعه فعاليت ها و تسريع روند خدمات رساني با افزايش خلاقيت و نوآوري در راستاي ارتقاء رضايت مشتريان سايپا ديزل نقش  بسزايي  ايفا نمايد.

با ياري پروردگار در سال 1397  برآنيم تا  تلاش ، پويايي و خلاقيت همكارانمان همراه شايسته تري براي مشتريان سايپا ديزل باشيم. نيك مي دانيم كه هميشه حق بامشتري است و در سال جديد از تمام نيروي خويش بهره خواهيم برد تا عملكردمان را هرچه بيشتر بر عهدمان منطبق سازيم. بر اين باوريم كه در اين راه همچنان به اعتماد مشتريان فهيم خويش نيازمنديم و اميدواريم همواره از فرصتي كه مشتریان در اختيار همكاران شبكه نمايندگيهاي رنا در سراسر كشور قرار مي دهند به بهترين شكل ممكن بهره برداري كرده  و خدمات شايسته ارائه نمائيم.

اينجانب ضمن تبريك مجدد سال 1397 از خداوند منان مسالت دارم كه همه تلاشگران عرصه خدمت رساني را موفق نمايد و هر روز شاهد بالندگي شركت خدمات فني رنا باشيم.

محمد حسين مهدي

مديرعاملبازگشت