بازگشت

همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) بهره برداری از مهمانسرای شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش ارتباطات؛ شركت خدمات فني رنا در راستاي ارتقاء كيفيت خدمات اقامتي به ميهمانان و مدعوين ،نسبت به بازسازي و نوسازي تجهيزات مهمانسرا نموده است.

بر اساس این گزارش؛ با توجه به برخی مشکلاتی که مهمانسرای قدیمی داشت، با دستور مدیریت محترم شرکت و با همت مدیریت منابع انسانی، مهمانسرا مورد بازسازی قرار گرفت و آمادگی ارائه خدمات مطلوب به مهمانان و مدعوین گروه خودروسازی سایپا را دارد.

این گزارش می افزاید؛  این مهمانسرا در دو طبقه و شامل 17 اتاق می باشد که تمام اتاقها دارای تجهیزات مورد نیاز شامل سرويس بهداشتي و حمام ، تجهيزات سرمايش و گرمايشي، تلويزيون، يخچال 5 فوت، دستگاه چايساز، صندلي انفرادي، ميزشيشه اي و سرويس ميوه خوري می باشند. همچنین لابی مهمانسرا دارای فضايي زيبا با امكانات مبلمان راحتي 14 نفره ، وای فای، تلويزيون ، سيستم ديجيتال ،  تلفن راه دور و فاكس و كپي ،دستگاه آب سرد وگرم جهت صرف انواع نوشيدني می باشد و مهمانان می توانند از امکانات ورزشی مانند تنیس روی میز و فوتبال دستی استفاده نمایند.

در ادامه گزارش آمده است؛ شرکتهای گروه خودرو سازی سایپا می توانند جهت بازدید و عقد قرارداد به كيلومتر 19 جاده مخصوص كرج،  جنب تعميرگاه مركزي شركت خدمات فني رنا مراجعه و یا با شماره 44987027 تماس حاصل نمایند.

 بازگشت