بازگشت

رنا درصدد افزایش سهم بازار قطعات تجاری و پر مصرف

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش ارتباطات؛ شرکت خدمات فنی رنا در سال97 در صدد افزایش سهم بازار، علی الخصوص سهم بازار قطعات تجاری و پر مصرف می باشد.

مهدی صیدیلو مدیر فروش شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: به منظور نیل به سمت سیاست گذاری های کلان شرکت که مهمترین آن افزایش رضایت مشتری و تحقق هدف فروش  می باشد، با شرکت های تامین کننده مادر برای رقابتی کردن قیمتها مذاکرات صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به منظور تامین قطعات با قیمت های رقابتی و متناسب با کیفیت ، توسعه فروش قطعات برند دو به طور جدی در سال 97 پیگیری و اجرا خواهد شد تا مشتریان میانی (نمایندگان)و نهایی (صاحبان خودرو تجاری) شرکت به نحو مطلوب از آن بهره مند گردند.

مدیر فروش شرکت خدمات فنی رنا گفت: در سال 96 با توجه به مکاتبات و رایزنی هایی که از چندی پیش با پلیس راهور صورت گرفته است، دستور العمل مربوطه صادر شد که در آن انحصار فروش اتاق ، شاسی و موتور(سیلندر) برای محصولات تولید سایپا دیزل به صورت قانونی در انحصار شرکت رنا قرار گرفت که از تبعات مثبت آن مشتریان و شبکه نمایندگان رنا بهره مند خواهند شد.

صیدیلو در خصوص توسعه فروش روانکارها گفت: خوشبختانه در چهار ماه پایانی سال96 با مذاکرات صورت گرفته با محبوب ترین برند های روانکار که مورد استقبال  مشتریان می باشد، به نتایج مثبتی دست یافته و قرار دادهایی منعقد شد تا تامین روانکارهای با کیفیت و متناسب با خودرو های تولیدی سایپا دیزل با مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد.

 بازگشت