بازگشت

رنا درصدد افزایش سهم بازار قطعات تجاری و پر مصرف

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش ارتباطات؛ شرکت خدمات فنی رنا در سال97 در صدد افزایش سهم بازار، علی الخصوص سهم بازار قطعات تجاری و پر مصرف می باشد.

علیرضا رحمانی مدیر فروش شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: به منظور نیل به سمت سیاست گذاری های کلان شرکت که مهمترین آن افزایش رضایت مشتری و تحقق هدف فروش می باشد، با شرکت های تامین کننده مادر برای رقابتی کردن قیمتها و افزایش سبد قطعات تجاری موتوری در سبد محصولات رنا مذاکراتی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به منظور تامین قطعات با قیمت های رقابتی و متناسب با کیفیت ، توسعه فروش قطعات به خصوص قطعاتی که از منابع داخلی تامین میشود، به طور جدی در سال 97 پیگیری و اجرا خواهد شد تا مشتریان میانی (نمایندگان)و نهایی (صاحبان خودرو تجاری) شرکت به نحو مطلوب از آن بهره مند گردند.

رحمانی در خصوص توسعه فروش قطعات تجاری گفت: با توجه به حجم بازار و گستردگی آن در کشور تغییراتی در ساختار مدیریت فروش انجام شد و در پی آن نسبت به ایجاد 5 منطقه عملیاتی اقدامات صورت گرفت. در همین راستا استانهای مرکزی قم اصفهان چهار محال و بختیاری-سمنان یزد  به عنوان منطقه 1، استانهای البرز-قزوین-همدان-زنجان-اردبیل-آذربایجان شرقی-آذربایجان غربی به عنوان منطقه 2، استانهای فارس- خوزستان-کرمان-کرمانشاه-بوشهر-هرمزگان- ایلام- کردستان  به عنوان منطقه 3، استانهای  خراسان رضوی-خراسان شمالی و جنوبی گیلان گلستان مازندران لرستان به عنوان منطقه 4 و استان تهران بعنوان منطقه 5 تفکیک شدند.

وی در ادامه گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای توسعه بازار قطعات، کارشناسان فروش با حضور در این مناطق ضمن مذاکره رودررو با مکانیک ها، مشتریان نهایی، فروشندگان قطعات و ... نسبت به شناسایی نیازهای مشتریان در هر منطقه اقدام می نمایند.                                                      

مدیر فروش شرکت خدمات فنی رنا گفت: در سال 96 با توجه به مکاتبات و رایزنی هایی که از چندی پیش با پلیس راهور صورت گرفته است، دستور العمل مربوطه صادر شد که در آن انحصار فروش اتاق ، شاسی و موتور(سیلندر) برای محصولات تولید سایپا دیزل به صورت قانونی در انحصار شرکت رنا قرار گرفت که از تبعات مثبت آن مشتریان و شبکه نمایندگان رنا بهره مند خواهند شد.

رحمانی در خصوص توسعه فروش روانکارها گفت: خوشبختانه در چهار ماه پایانی سال96 با مذاکرات صورت گرفته با محبوب ترین برند های روانکار که مورد استقبال  مشتریان می باشد، به نتایج مثبتی دست یافته و قرار دادهایی منعقد شد تا تامین روانکارهای با کیفیت و متناسب با خودرو های تولیدی سایپا دیزل با مناسب ترین قیمت ممکن و در بسته بندی با نام و نشان تجاری رنا در اختیار مشتریان قرار گیرد.بازگشت