بازگشت

آغاز بكار بیستمین نمايندگي ارائه خدمات تخصصي به محصولات ولوو تراكس در ايران

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش ارتباطات ؛ طي مراسمي با حضور معاون خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا نمايندگي 701 شهرضا ، گواهينامه ارائه خدمات تخصصي به محصولات ولوو را دريافت كرد.

محمدرضا مهری معاون خدمات پس از فروش  شركت خدمات فني رنا در اين مراسم گفت: توسعه فروش و ارائه خدمات مطلوب به دارندگان محصولات ولوو در بازار ايران در اولويت برنامه هاي رنا  قرار دارد، از اين رو ارزيابي از نمايندگي هايي كه توانايي ارائه خدمات تخصصي ولوو را دارند در دستور کار شرکت می باشد.

وي افزود: در مرحله اول به اين نمايندگي ها گواهينامه نقره اي اعطا مي شود و در مراحل بعدي با توجه به روند ارائه خدمات مطلوب و كسب نمره مناسب رضايت مشتريان، مجددا براي دريافت گواهينامه طلائي مورد ارزيابي قرار خواهند گرفت.

مهری تصريح كرد: ارتباط مستمر با شركت ولوو باعث شده است تا با ارتقاي يادگيري ها و افزايش مهارت نيروي انساني بتوانيم خدمات مناسبي را ارائه دهيم و شركت خدمات فني رنا به عنوان شركتي پيشرو در ارائه خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين، خود را ملزم به رعايت معيار ها و استانداردهاي شركت مادر مي داند و در ارائه خدمات مطلوب به مشتريان به اين مهم توجه جدي معطوف مي نمايد.

وي اظهاراميدواري كرد: اميدواريم با توسعه خدمات پس از فروش ولوو در ايران بتوانيم همچون گذشته گام بلندي در افزايش رضايت مشتريان برداريم.

اين گزارش مي افزايد در حال حاضر با احتساب نمايندگي 701 شهرضا  20 نمايندگي شركت خدمات فني رنا در استانهای تهران، قزوين، آذربایجان غربی و شرقی، خراسان ، مازندران ، اصفهان، خوزستان، يزد، فارس و کرمان به عنوان نمايندگي اتورايز  VOLVO TRUCKS در سطح كشور فعاليت مي نمايند.

 بازگشت