بازگشت

حضور رنا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم خودرو تهران

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا در راستای معرفی و نمایش دستاوردهای صنعت خودرو و قطعات در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران شرکت می کند.

محمد رضا محمد بیکی مدیر ارتباطات و امور مشتریان شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، که با حضور قطعه سازان مختلف داخلی و خارجی برگزار خواهد شد، شرکت خدمات فنی رنا بعنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش به خودروهای تولیدی شرکت سایپا دیزل و تامین و عرضه کننده قطعات اصلی محصولات این شرکت در دوران گارانتی و وارانتی حضور دارد.

وی در ادامه گفت: در این نمایشگاه که ویترینی از توانمندی شرکت خدمات فنی رنا در حوزه قطعات و زنجیره تامین خودرو است، این شرکت نسبت به معرفی بسته بندی  جدید قطعات ، نمایش برخی از قطعات داخلی سازی شده محصولات سایپا دیزل  اقدام می نماید.

محمد بیکی ادامه داد: یکی از ویژگیهای غرفه رنا علاوه بر موارد ذکر شده فوق در نمایشگاه امسال برگزاری دوره آموزشی ویژه تعمیرکاران و ارائه گواهینامه به آنها خواهد بود.

مدیر ارتباطات و امور مشتریان شرکت خدمات فنی رنا  در پایان گفت: در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تهران،  رنا در سالن میلاد  از ۲۱ تا ۲۴  آبان و از ساعت ۹  الی ۱۷ به مدت 4 روز پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان حوزه صنعت خودرو است.

 بازگشت