بازگشت

اعطاء گواهینامه تعمیرات تخصصی ولوو تراکس به نمایندگیهای شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات فنی رنا؛ با پیگیری و تلاشهای صورت گرفته از سوی این شرکت به منظور افزايش رضايتمندي دارندگان محصولات ولوو تراکس در ایران، تعمیرگاه ههای تخصصی این محصولات افزايش یافت.

این گزارش حاکی است؛ براساس ارزیابی های صورت گرفته، نمايندگيهاي کد 736 سیرجان و کد 714 کرمان شرکت خدمات فنی رنا موفق به اخذ گواهینامه نقره ای ولوو تراکس شدند. با احتساب این دو نمایندگی ، 20 نمایندگی شرکت خدمات فنی رنا در شهرهای تهران، قزوین، تبریز، میاندوآب، مرند، مشهد، آمل، اصفهان، اهواز، یزد، کازرون، کوار و شهرضا گواهینامه تعمیرات تخصصی ولوو تراکس را در سطح کشور دارا می باشند.

این گزارش می افزاید؛ مطابق استاندارد جديد شرکت ولوو تراکس نمايندگيهاي كانديد اخذ مجوز تعمیرات تخصصی با  هدف بهبود كيفيت ارائه خدمات و افزايش رضايتمندی مشتريان در زمینه های تجهیز ابزار مخصوص استاندارد، مهارت نیروی انسانی، زيرساخت نمایندگیها و موقعيت مكاني و... مورد ارزیابی قرار گرفته و موفق به دریافت گواهینامه می گردند.

در این گزارش آمده است؛ براساس استانداردهای شرکت ولوو تراکس گواهینامه تعمیرات تخصصی دارای دوسطح نقره ای و طلایی می باشد که نمایندگیها با توجه به روند ارائه خدمات مطلوب و کسب نمره مناسب رضایت مشتریان، مجددا برای دریافت گواهینامه طلائی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است؛ این گواهینامه های با حضور مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا و معاون خدمات پس از فروش این شرکت در محل نمایندگیها به مدیران آنها اعطاء گردید. شركت خدمات فني رنا بعنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش به محصولات ولوو تراکس در ایران همواره تلاش نموده است سطح كمي و كيفي نمايندگيهاي تعمیرات تخصصی ولوو تراکس در ایران را در سطح مطلوب و قابل قبولي حفظ نمايد.

 بازگشت