بازگشت

مديرعامل شرکت خدمات فنی رنا: رضايت مشتري در گرو تامين قطعات و ارائه خدمات با كيفيت است

موضوع: اخبار داخلی رنا

مديرعامل شرکت خدمات فنی رنا اظهار داشت: سطح دسترسي به قطعات و خدمات از مهمترين عوامل موثر در بهبود كيفيت كار این شرکت است.


به گزارش سایپانیوز، بابک منصوری با بیان اینکه يكي از اهداف خدمات فنی رنا، افزايش و جلب رضايت مشتري است افزود: تامين و توزيع قطعات با كيفيت و قيمت مناسب از عوامل اصلي در اين زمينه است. همچنین تمركز بر شناسايي نيازها، تامين و توزيع به موقع قطعات، حفظ و نگهداري عامليت‌هاي وفادار از جمله برنامه‌هاي مهم شرکت خدمات فنی رنا در حوزه بازرگاني است.

وي ادامه داد: شبكه گسترده توزيع قطعه از مزيت‌هاي رقابتي خدمات فنی رنا است و ما به دلیل برخورداري از چنين شبكه‌اي به خود مي‌باليم. عامليت‌هاي فروش با توسعه توزيع قطعات اصلي با قيمت مناسب، مي‌توانند سهم به سزايي در گسترش كمي و كيفي خدمات پس از فروش سايپا دیزل داشته باشند.

مديرعامل شرکت خدمات فنی رنا اظهار كرد: افزايش سطح دسترسي به قطعات از مهمترين اهداف خدمات فنی رنا در بخش بازرگاني است و افزايش حس اعتماد در مشتريان يكي از دغدغه‌هاي ارزشمند خدمات فنی رنا است كه در اين زمينه تامين قطعات به صورت انحصاري از تامين كنندگان معتبر داخلي و خارجي مورد توجه قرار گرفته است.

منصوری با اشاره به زیان ناشی از قطعات غير اصلي و غير ايمن، به مصرف كننده و منافع شركت گفت: شبکه نمایندگی ها  بايد در زمينه مقابله با توزيع قطعات بي كيفيت پيش قدم باشند. يكي از مشكلاتي كه خدمات فنی رنا در سال هاي اخير با آن مواجه بوده رشد روزافزون قطعات تقلبي و بي كيفيت در بازار است كه موجب تحميل هزينه‌هاي گزاف به مالكان خودرو شده است.

وي گفت: همه ما به خصوص عاملين فروش، وظيفه داريم مشتري را به استفاده از قطعات اصلي هدایت کنیم. تأمین به ‌موقع قطعات، سرعت در ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان از مهمترین برنامه‌های خدمات فنی رنا  است و انتظار می‌رود با تحقق این برنامه‌ها ضمن کاهش هزینه‌ها و گسترش خدمات نوین، در پیشبرد اهداف گروه خودروسازی سایپا نقش تأثیرگذاری را ایفا کنیم.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا با اشاره به اينكه افزايش و تامين رضايت مشتري در گرو دسترسي مناسب به قطعات، آموزش مستمر مخاطبین بازار هدف، شفاف سازی و ارائه خدمات است، ادامه داد: مشتري انتظار دارد كه از خدمات مناسب به همراه قطعات با كيفيت استفاده كند، لذا وظيفه ما در شرکت خدمات فنی رنا اين است كه اين شرايط را براي مشتري فراهم كنيم و نمایندگی ها در اين زمينه در خط مقدم قرار دارند.

وی افزود: نمایندگی ها، بازوهاي اجرايي خدمات فنی رنا در بازار هستند و نقش موثري در تقويت حس اعتماد مشتريان دارند. تعامل دوسويه با نمایندگی ها به منظور افزايش سهم بازار از جمله مواردي است كه در رابطه با نمایندگی ها مد نظر قرار گرفته است. به دنبال توسعه، آموزش مستمر  و ارتقاء نمایندگی ها هستيم و براي افزايش سهم بازار باید تغيير رويكرد و روش هاي فروش و خدمات بروز را در دستور کار قرار دهیم.

مديرعامل شرکت خدمات فنی رنا اظهار كرد: رابطه ما با نمایندگی ها، رابطه برنده – برنده است و در برنامه‌ريزي‌ها و سياست‌هاي خدمات فنی رنا اين موضوع مورد توجه قرار گرفته است. ما همواره حامي نمایندگی ها بوده‌ و در شرايط دشوار اقتصادي در کنار آن ها هستیم.

بنابر اين گزارش، شركت خدمات فنی رنا در سال جاری به منظور افزايش رضايت مشتريان طرح‌هاي متنوعي را در بخش فروش قطعه به مرحله اجرا رسانده است تا ضمن افزايش سهم خدمات فنی رنا از بازار قطعات يدكي، مشتريان نيز دسترسي بهتري به قطعات اصلي و با كيفيت داشته باشند كه از جمله اين اقدامات مي‌توان  به احیاء برند رنا پس از 11 سال، استانداردسازی بسته بندی قطعات، تفکیک فروش خدماتی و تجاری، تغيير در نحوه سفارش گذاري، تامين و توزيع قطعات، طرح اصالت قطعه و همچنين مقابله با توليد و توزيع قطعات تقلبي و بي كيفيت، تجاری سازی قطعات، داخلی سازی، ارزان سازی، آموزش مستمر مخاطبین، مشارکت نمایندگان در پروژه ها، حضور مستمر در بازار، انجام پروموشن های دوره ای و... اشاره کرد.

 
 


بازگشت