بازگشت

تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا پیشرو در استفاده از قطعات اصلی در بسته بندی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی: ارائه قطعات استاندارد و خدمات متمایز، كه نتیجه آن افزایش رضایت مشتری است، اولین و مهم‌ترین هدف شركت خدمات فنی رنا است.

تقی همتی مدیر تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم به کشور شرکت رنا و بر اساس سیاست های تعیین شده با تهیه وتوزیع قطعات با کیفیت از منابع داخلی سعی بر بالا بردن رضایت مشتری و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری گام بلندی برداشته است.

وی در ادامه گفت: استفاده از قطعات یدکی اصلی و انجام منظم سرویس‌های دوره ایی از مهمترین فرآیندهای مهم نگهداری خودرو است. خودرو همانند هر وسیله‌ای دارای عمر مفید کاری ‌است که می‌توان با اصول نگهداری صحیح از حداکثر عمر مفید تعیین شده آن استفاده کرد و به میزان قابل توجهی از استهلاک آن جلوگیری کرد.

مدیر تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا در خصوص اهمیت استفاده از قطعات اصلی گفت : یکی از عوامل مهم برای کاهش استهلاک پیش از موعد، استفاده از قطعات یدکی اصلی است. چرا که استفاده از قطعات یدکی تقلبی و نامرغوب خود باعث بروز خرابی و نواقص بزرگتری خواهد شد که منجر به تعویض قطعات بیشتر و با صرف هزینه های چند برابری است. مهمترین ضرورت استفاده از قطعات یدکی اصلی حفظ ایمنی و سلامت سرنشینان است. این دلیل خود به تنهایی کافیست تا از خرید و استفاده از قطعات یدکی تقلبی و مشکوک باید اجتناب کرد

همتی تشریح کرد: با توجه به عرضه قطعات اصلی رنا در بسته بندی ثبت شده، تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا به عنوان تعمیرگاه تخصصی محصولات سایپا دیزل صرفا از قطعات با کیفیت واصلی در بسته بندی رنا استفاده می نماید.

 وی در پایان گفت : تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا با استفاده از تکنولوژی به روز و با بهره گیری از تکنسین های مجرب آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محصولات سایپا دیزل می باشد.

 

 بازگشت