بازگشت

حضور رنا در نمایشگاه بین‌المللی قطعات اصفهان

موضوع: اخبار داخلی رنا

شرکت خدمات فنی رنا به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته اصفهان حضور پررنگ داشت .

 به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات فنی رنا، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت‌های زنجیره تامین و توزیع قطعات در حوزه صنعت خودرو محسوب می شد، از این رو شرکت خدمات فنی رنا سعی بر این داشت که در زمینه معرفی و عرضه قطعات اصلی سهم خود را در بازار افزایش داده و فرصتی مناسب برای بازدیدکنندگان تجاری، متخصصان و سرمایه‌گذاران حوزه خودرو فراهم سازد تا به تبادل نظرات، دیدگاه‌ها و پیشرفت‌های جدید بپردازند و افق‌های جدیدی را در راه حرکت به سوی افزایش رضایت مشتریان ترسیم کنند.
شرکت خدمات فنی رنا با نگاهی نو به خدمات پس از فروش، اقدامات موثری را در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و توسعه بازار قطعات محصولات سایپادیزل آغاز کرده که می توان به توجه ویژه به تجاری سازی قطعات با محوریت استفاده از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی اشاره کرد.
این شرکت همچنین به دنبال احیای نام و نشان تجاری خود، نسبت به عرضه قطعات با بسته بندی و گارانتی یک‌ساله اقدام کرده است.
این گزارش می افزاید؛ همزمان با برپایی نمایشگاه و در جهت توسعه بازار قطعات و تمرکز بر دوره وارانتی و همچنین معرفی بسته‌بندی جدید شرکت، سمینار ویژه تعمیرکاران، تراشکاران و فروشگاه های قطعات یدکی استان اصفهان برگزار شد.
گفتنی است شرکت خدمات فنی رنا از 21 تا 24 خرداد ماه 98 از در سالن میرداماد نمایشگاه قطعات اصفهان پذیرای بازدید کنندگان و علاقه‌مندان بود.


بازگشت