بازگشت

طي حكمي از سوي مديرعامل شركت سايپاديزل؛ مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد.

موضوع: اخبار داخلی رنا

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت سایپا دیزل، مهندس سيد عباس مير حسيني به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا منصوب شد.

مراسم توديع و معارفه مديران عامل قديم و جديد شركت خدمات فني رنا، روز دوشنبه 27 خرداد ماه با حضور دكتر محمدزاده مدير عامل شركت سايپاديزل، مهندس آقايي رئيس هيأت مديره و قائم مقام مديرعامل و جمعي از معاونين و مديران برگزار شد.

در ابتداي این مراسم دكتر محمدزاده، ضمن قدرداني از خدمات شايسته و اثربخش مهندس منصوري در طول مدت حضور در شرکت خدمات فنی رنا، اين مجموعه را توانمند و شاخص در خدمات پس از فروش خودروهاي تجاري كشور دانست و افزود: مهندس مير حسيني نيز از جمله نيروهاي با دانش و متخصص خانواده بزرگ گروه خودروسازي سايپا به شمار مي آيد كه پيش از اين، در شركت سايپايدك، همواره منشأ خير و اثر بوده و سوابق درخشاني در كارنامه حرفه اي وي به چشم مي خورد.

مديرعامل شركت سايپاديزل با اشاره به شرايط سخت اين روزهاي صنعت خودرو ابراز اميدواري كرد: با اهتمام، تلاش و خرد جمعي و مشاركت همه اركان سازمان، مي توانيم شاهد روزهاي درخشان در شركت هاي سايپاديزل و رنا باشيم كه با توجه به زيرساخت هاي مناسب و ظرفيت هاي بالاي هر دو مجموعه، دستيابي به اين مهم دور از دسترس نيست.

شایان ذکر است مهندس مير حسيني با بيش از 20 سال فعاليت، از مديران با سابقه گروه سايپا محسوب مي شود كه پيش از اين، در سمت معاونت برنامه ريزي شركت سايپا يدك مشغول به كار بوده است.

 بازگشت