بازگشت

آغاز بکار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات ساپیا دیزل در زنجان

موضوع: اخبار داخلی رنا

در راستاي توسعه شبكه فروش و ارتقاء سطح ارائه خدمات پس از فروش محصولات شركت سايپاديزل، نمايندگي مجاز اين شركت در يكي از محورهاي مهم ترانزيتي استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش ارتباطات شركت خدمات فنی رنا؛ اين شركت در راستاي تكريم مشتريان و پاسخگويي به نياز ايشان و نيل به اهداف استراتژيك خود در حوزة توسعه شبكه فروش و خدمات پس از فروش سراسر كشور، اقدام به افتتاح نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در یکی از محورهای اصلی و پر تردد کشور واقع در استان زنجان نمود.

اين گزارش حاكيست، نمایندگی جديد فروش خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل به مديريت آقای برکابی در مساحتي معادل13000هزار متر مربع و سرمایه گذاری بالغ بر  ۱۰ ميليارد تومان بنا شده و زمينة اشتغال بيش از 15 نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم نموده است.

بر اساس اين گزارش؛ نمایندگی ياد شده مجهز به تجهیزات مدرن تعمیرگاهی، ابزار مخصوص محصولات سایپا دیزل، سالن تست خودرو، دستگاههای عیب یاب پیشرفته و خودرو امداد بوده و با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارشناسان متخصص و آموزش دیده، ظرفیت پذیرش روزانه 15 دستگاه از انواع خودروهاي تجاري را داراست.

بر اين اساس، مشتریان شرکت سایپا دیزل می توانند کلیه خدمات مربوط به محصولات دانگ فنگ ، فوتون و الوند و همچنین سرویس های ادواری محصولات ولوو، رنو و کاوه را از این نمایندگی دریافت نمایند.

گفتني است، شرکت خدمات فنی رنا، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل با دارا بودن 37 نمایندگی مجاز خدماتی و ۱۶ عاملیت مجاز فروش قطعات در 12 محور پرتردد جاده ای، عنوان بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو های تجاری در کشور را به خود اختصاص داده است.

 بازگشت