بازگشت

ارائه خدمات ویژه در تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا نسبت به اجرای طرح ارائه خدمات ویژه به مشتريان محصولات شركت سايپا ديزل در تعمیرگاه مرکزی اقدام نموده است.

همتی مدیر تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایت مشتریان و وفاداری آنها برشمرد و افزود: شركت خدمات فني رنا همواره در مسير مشتري مداري و ارائه خدمات ويژه براي مشتريان پيش قدم بوده و به لطف پروردگار و همت مجموعه تلاشگران خدمات پس از فروش محصولات سايپا ديزل ، به موفقيت هاي چشمگيري نيز دست يافته ايم كه اين موضوع مسوليت شركت و نمايندگيهاي مجاز را بيش از پيش افزايش داده است.

وی افزود: در این طرح مشتریان در دوران وارانتی و گارانتی می توانند جهت انجام سرویس های دوره ای به تعمیرگاه مرکزی مراجعه نمایند و از قیمت های قابل رقابت با بازار(به میزان 20 % کاهش قیمت نسبت به قبل) در تعویض روغن، فیلتر روغن و فیلتر گازوئیل بهره مند شوند. شایان ذکر است خودروهای تحت پوشش گارانتی صرفا از تخفیفات تعویض روغن می توانند استفاده نمایند.

مدیر تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا در ادامه گفت: این طرح به صورت پایلوت در تعمیرگاه مرکزی اجرا خواهد شد و در صورت استقبال مشتریان، در شبکه نمایندگی های سراسر کشور اجرائی خواهد شد. از این رو مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز امور مشتریان شرکت خدمات فنی رنا با شماره تلفن 4851-021 تماس حاصل نمایند.

همتی در پایان گفت: تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا نیز در نظر دارد بزودی علاوه بر شرایط فوق نسبت به ارائه خدمت جدید با حداقل قیمت اقدام نماید.

 بازگشت