بازگشت

معاون بازرگانی شرکت خدمات فنی رنا: تامین به موقع قطعات اولویت این شرکت است

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ به منظور افزایش رضایت مشتریان و گسترش سهم بازار قطعات یدکی، اقدامات مهم و موثری در جهت تامین به موقع قطعات یدکی مورد نیاز انجام شده است.

بهروز رفیعی معاون بازرگانی شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: افزایش قطعات غیراصلی و تقلبی در بسته بندی های متفرقه با قیمت های پایین باعث شده است که اطمینان از استفاده و کیفیت قطعه اصلی، همواره یکی از نگرانی های مشتریان باشد. استفاده از قطعه اصلی علاوه بر افزایش کارایی و عمر خودرو، ضامن ایمنی سرنشینان است. در حالیکه قطعه غیر اصلی و تقلبی علاوه بر ایجاد هزینه های مالی زیاد باعث افزایش مصرف سوخت، انجام تعمیرات تکراری، معیوب شدن خودرو می‌شود و از همه مهمتر سلامت و امنیت سرنشینان را به خطر می اندازد.

وی افزود: با توجه به تاثیر تامین به موقع قطعات در افزایش رضایت مشتریان، این مهم در اولویت اول حوزه بازرگانی قرار دارد.

وی تصریح کرد: خدمات فنی رنا با همکاری شرکت‌های تامین کننده قطعه ساز داخلی و تحرک و جهش ایجاد شده در بخش‌های تامین، زمینه‌های لازم برای تحقق به موقع قطعات را فراهم کرده که در نتیجه ادامه همین روند، رضایت مشتریان از خدمات شبکه پس از فروش افزایش خواهد یافت به طوری که دریافت باز خوردها و گزارشات، تایید کننده این مهم است.

 بهروز رفیعی افزود: شرکت خدمات فنی رنا به عنوان متولی ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای محصولات سایپادیزل، تأمین و تحویل به موقع قطعات یدکی را به عنوان یکی از اهداف مهم خود در زمینه بازرگانی تعریف کرده است و با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با تأمین کنندگان، مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل رسانده‌ایم.

معاون بازرگانی شرکت خدمات فنی رنا ادامه داد: این شرکت در راستای افزایش سهم بازار در نظر دارد تا ضمن برقراری ارتباط موثر با تولید کنندگان برتر، اقدام به تامین قطعات با کیفیت و مورد تایید به تعداد مناسب نموده و با عرضه آنها از طریق شبکه خدمات پس از فروش شرکت رنا علاوه بر توسعه کسب وکار شبکه نمایندگی ها و فروشگاهها ، شاهد افزایش سهم بازار رنا باشیم و همچنین در نظراست تا با توسعه محصولات مانند عرضه لاستیک و... بتوان خدمات بهتری به دارندگان محصولات سایپا دیزل ارائه نماییم.

 وی در پایان تشریح کرد: در نظر داریم با توسعه سیستم های خرید از راه دور ، بدون مراجعه حضوری نمایندگان و فروشگاه ها به شرکت رنا را فراهم آوریم تا به راحتی نیازمندیهای آنان برآورد شود البته در این خصوص همکاری صاحبان امتیاز نمایندگی ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود. در این سیستم که در حال آماده سازی می باشد نمایندگی های مجاز قادر خواهند بود با مشاهده وضعیت قطعات ، قیمت ، برند، موجودی و... نیازمندیهای خود را ثبت نموده و در همان زمان نسبت به تسویه مالی و دریافت صورتحساب کالاها در کوتاهترین زمان مالی اقدام نمایند.

 بازگشت