بازگشت

بزرگترین رقابت جهانی متخصصان ولوو

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ بزرگترین رقابت برای پرسنل خدمات فروش و پس از فروش محصولات ولوو در جهان انجام خواهد شد.

محمد مهرابی مدیر فنی و گارانتی شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: رقابت بین المللی با عنوان ویستا برای همه متخصصان حاضر در شبکه جهانی خدمات اتوبوسها و کامیونهای ولوو امکان پذیر میباشد  که شرکت کنندگان در تیمهای دو تا چهار نفری شرکت میکنند و در ابتدا در دو بخش تئوری با یکدیگر رقابت می کنند.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را کمک به کارکنان در توسعه و بهبود دانش، مهارتها و توانایی کار تیمی آنها دانست و گفت: این یک رویداد آموزش جمعی است. هدف، این است که ما را در انجام کارهایی که هر روز انجام میدهیم بهتر کند. در طول مسابقات VISTA ، شرکت کنندگان مهارت های خود را بهبود می بخشند، دوستیهای جدیدی شکل میگیرد و برای بسیاری از افراد تجربه یک زندگی است .

مهرابی در ادامه گفت: ویستا نه تنها برای پرسنل بازار خدمات ولوو مهم است بلکه برای کل گروه ولوو از اهمیت بالایی برخوردار است . این راهی است برای نشان دادن اینکه چقدر برای کار سختی که در تعمیرگاههای ولوو در سراسر جهان انجام شده است، ارزش قائل هستند و اینکه در آنچه که باعث میشود، مشتریان ولوو، از دریافت خدمات در حد بالاترین کلاس جهانی قدردانی کنند.

مدیر فنی و گارانتی افزود: برای تعمیرگاهها، VISTA روشی بسیار مؤثر برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به کارمندان و بهبود مهارت و دانش کارکنان تعمیرگاه است. اینها همه مزایایی است که منجر به بهبود خدمات به مشتری و افزایش رضایت مشتری خواهد شد .

وی در خصوص نحوه برگزاری این رقابت گفت: پس از انجام دو بخش مقدماتی، 4 تیم از منطقه MEENA (شمال آفریقا و کل قاره آسیا) به مرحله نیمه نهایی که امسال در گوتبرگ سوئد برگزار می شود راه خواهند یافت و درنهایت 40 تیم برتر به فینال جهانی راه می‌یابند که این مرحله برای اولین بار در تاریخ این رقابتها در شهر تورین ایتالیا برگزار خواهد شد.

 بازگشت