بازگشت

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنادر آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و طمطراق پیک بهار و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم همكاران شركت خدمات فني رنا ، مديران و  پرسنل زحمتكش شبكه نمايندگيها و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی،سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندم.

با ياري پروردگار در سال 1399  برآنيم با  تلاش ، پويايي و خلاقيت همكارانمان همراه شايسته تري براي مشتريان سايپا ديزل باشيم. نيك مي دانيم كه هميشه حق بامشتري است و در سال جديد از تمام نيروي خويش بهره خواهيم برد تا عملكردمان را هرچه بيشتر بر عهدمان منطبق سازيم. بر اين باوريم كه در اين راه همچنان به اعتماد مشتريان فهيم خويش نيازمنديم و اميدواريم همواره از فرصتي كه مشتریان در اختيار همكاران شبكه نمايندگيهاي رنا در سراسر كشور قرار مي دهند به بهترين شكل ممكن بهره برداري كرده  و خدمات شايسته ارائه نمائيم.

نمایندگان محترم؛ پیشاپیش ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی، امیدواریم ضمن گذر از بحران کنونی کشور عزیزمان، در زمانی مناسب قدردان زحمات جنابعالی که در سالی پر فراز و نشیب یار و یاور ما در ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود بودیم، باشیم و خواهشمند است عذرخواهی ما را پذیرا باشید.

اينجانب ضمن تبريك مجدد سال 1399 از خداوند منان مسالت دارم كه همه تلاشگران عرصه خدمت رساني را موفق نمايد و بر این باوریم که در سال آتی دست در دست هم بر مشکلات و بحران ها غلبه کرده و همکاری همسو با سیاست های راهبردی خانواده رنا را نقشه راه خود قرار دهیم.

قطع یقین که سال جدید به توفیق الهی سال فرصت ها، امکانات و گشایش بوده و شاهد موفقیت ها و توفیقات بیشتر  خانواده رنا باشیم.

حمید رزمجو

مدیرعامل

 بازگشت