بازگشت

پیشگیری از مخاطرات استفاده از قطعات تقلبی با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز

موضوع: اخبار داخلی رنا

شرکت خدمات فنی رنا با توجه به افزایش استفاده از قطعات تقلبی، نسبت به مراجعه به تعمیرگاه‌های متفرقه هشدار داد.

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا به دارندگان محصولات سایپادیزل توصیه می‌کند با توجه به افزایش موارد استفاده از قطعات غیر استاندارد و تقلبی در برخی تعمیرگاه‌های متفرقه، برای انجام سرویس‌های ادواری و تعمیرات خودرو، به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند.

مهندس درگاهی قائم مقام مدیر عامل در حوزه خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر تولید و توزیع قطعات یدکی غیر اصل، بی‌کیفیت و در بسته‌بندی‌های تقلبی در بازار به نحوی رواج یافته که تشخیص اصل بودن قطعات، برای مشتریان دشوار شده است  و این در حالی است که استفاده از این قطعات علاوه بر تحمیل هزینه‌های مالی زیاد، در بخش اقلام و قطعات ایمنی خطرات جانی را نیز برای مشتریان به همراه دارد.

وي در خصوص اقداماتی که طی سال‌های اخیر برای مبارزه با پدیده قاچاق و قطعات تقلبی در سطح شبکه خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا انجام شده است به طرح اصالت قطعه اشاره کرد و گفت: به منظور کسب رضایت بیشتر مشتریان و افزایش ضریب اطمینان هنگام خرید قطعه، مشتریان می‌توانند برای اطلاع از اصلی بودن آن، شماره هولوگرام بسته‌بندی قطعه را به سامانه اطلاع‌رسانی 50002346139 پیامک کنند تا بلافاصله از اصالت آن قطعه مطمئن شوند.

مهندس درگاهی تاکید کرد: اهمیت اصالت قطعه موجب مطلوبیت برند قطعات رنا در بازار گردیده و روز به روز مشتریان از کیفیت قطعات داخل بسته بندی رنا بیشتر آگاه می شوند و قطعات رنا را بر سایر قطعات بازار ترجیح می دهند.

قائم مقام مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا در ادامه از مشتریان محصولات سایپادیزل خواست به منظور جلوگیری از هرگونه واردشدن آسیب های احتمالی به خودرو ، قطعات اصلی رنا را با برچسب اطمینان فقط از نمایندگی های مجاز و عاملیت های فروش قطعه در سراسر کشور و با قیمت های یکسان تهیه نمایند.

 بازگشت