بازگشت

نصب کیت ایمنی ADR در شرکت خدمات فنی رنا

موضوع: اخبار داخلی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ با پیگیری های به عمل آمده، شرکت خدمات فنی رنا از طرف شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان تنها مرجع رسمی و مورد تایید نصب کیت ایمنی ADRبر روی خودروهای نفتکش و حمل مواد سوختی معرفی گردید.

مهندس حمید رزم‌جو مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا با در اختیار داشتن توان طراحی مهندسی و تیم کارشناسی مجرب، این سیستم را در نفتکش های  فعال در ناوگان سوخت‌رسانی کشور نصب می‌نماید.

وی در ادامه گفت : شرکت خدمات فنی رنا نسبت به اخذ تاییدیه های لازم از سازمان ملی استاندارد ایران  و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اقدام نموده است که طبق بخشنامه شرکت نفت ، تمامی دارندگان وسایل نقلیه حامل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک ملزم به نصب سیستم ضد جرقه ADR می‌باشند.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا در ادامه تشریح کرد: با توجه به اینکه برخی قطعات مورد نیاز این کیت تا به حال از منابع خارجی تامین شده است، درصدد هستیم تا با استفاده از پتانسیل قطعه سازان داخلی بتوانیم نسبت به داخلی سازی بخشی از قطعات مورد نیاز اقدام کنیم و به خودکفائی کامل برسیم.

وی در خصوص عملکرد سیستم ضد جرقه ADR افزود: با توجه به استانداردهای GGVS آلمان و ADR اروپا، تمامی خودروها و وسایل نقلیه موتوری که برای حمل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، می‌بایست مجهز به مدار الکتریکی مستقل از سیم‌کشی خودرو، شامل واحد کنترل الکترونیکی (ECU) و فرمان دهنده، اتصالات، سوکت‌ها و سیم‌کشی خاص و سوئیچ‌های اضطراری جهت قطع جریان برق خودرو مابین باطری و دینام باشند.این سیستم از طریق نصب کلید برق ضد انفجار که از داخل و خارج کابین راننده عمل می‌نماید، قابلیت قطع جریان الکتریکی و جمع‌آوری کامل الکتریسیته ساکن موجود در سیستم برق خودرو را داشته و ایمنی کامل تجهیزات را در مواقع خطر فراهم می‌نماید.

مهندس رزم جو در پایان گفت: مجموعه کیت ایمنی ADR از تاریخ نصب به مدت 18 ماه و یا 100 هزار کیلومتر کارکرد دارای گارانتی می‌باشد و خدمات گارانتی فقط از طریق شبکه نمایندگی‌های مجاز شرکت خدمات فنی رنا در  سراسر کشور ارائه می‌شود.

بر اساس این گزارش؛ شرکت‌ها و فعالان ناوگان حمل و نقل مواد سوختی کشور برای نصب، خدمات مهندسی، گارانتی و وارانتی سیستم ضد جرقه ADR می‌توانند به نشانی تهران، کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج ، شرکت خدمات فنی رنا مراجعه و یا با شماره تلفن های 17-44987510 ارتباط برقرار نمایند.

 بازگشت