بازگشت

شرایط ارائه خدمات به مشتریان با کارت اعتباری رنا اعلام شد

موضوع: اخبار داخلی رنا

شرکت خدمات فنی رنا به منظور کاهش هزینه خدمات برای مشتریان، تسهیلات اعتباری را بدون واسطه با حداقل بروکراسی در اختیار رانندگان و مالکان خودروهای سایپادیزل قرار می دهد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، امیر شکرخند مدیر مالی و اداری شرکت خدمات فنی رنا، با اعلام این خبر گفت: هزینه سنگین خدمات، قطعات و روانکارها در بخش حمل و نقل جاده ای موجب شد تا شرکت خدمات فنی رنا طرح اعطای تسهیلات اعتباری به مشتریان را در دستور کار قرار دهد و در تعامل با بانک دی این طرح را اجرایی کند.

وی با اشاره به فعالیت حدود 150 نمایندگی و عاملیت فروش قطعات شرکت خدمات فنی رنا در سراسر کشور، اظهار داشت: پیش بینی می شود در فاز اول طرح اعطای تسهیلات به دارندگان خودروهای سایپادیزل برای هزینه کرد در بخش خدمات، حداقل پنج هزار دستگاه خودرو با این قرارداد تحت پوشش قرار گیرد.

شکرخند، در خصوص نحوه اجرای طرح اعطای تسهیلات اعتباری به مشتریان سایپادیزل گفت: در فاز اول این طرح، مشتریان وفادار ما توسط شرکت خدمات فنی رنا و یا هر کدام از نمایندگی ها به بانک دی معرفی می شوند و با ارائه کارت هوشمند و احراز مالکیت خودرو، می توانند در کمترین زمان تسهیلات را در قالب کارت اعتباری دریافت کنند .

مدیر مالی و اداری شرکت خدمات فنی رنا با اشاره به مزیت های چند سویه اجرای طرح مورد اشاره، اضافه کرد: این طرح ضمن اینکه در راستای انجام مسئولیت اجتماعی شرکت رنا است موجب ایجاد جریان نقدینگی بسیار مناسب در حوزه بانکی و در نهایت گردش نقدینگی و جریان فروش قطعات در حوزه خدمات پس از فروش قطعات اصلی خواهد شد.

به گفته شکرخند، اجرای این طرح اگر چه موجب افزایش خرید قطعات اصلی با گارانتی و ضمانت نامه معتبر می شود اما مهمتر از همه کسب رضایت مشتریان و توسعه شبکه خدمات شرکت خدمات فنی رنا را به دنبال خواهد داشت.

وی متذکر شد: از زمان اعلام این طرح با نمایندگان منتخب و ارزیابی ها در خصوص آن، تاکنون استقبال زیادی از سوی نمایندگان صورت گرفته است و اجرای آن با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان به خصوص مالکان خودروها در شهرهای مرزی مواجه شده و توفیق شرکت را در انجام بهتر مسئولیت های اجتماعی در این مناطق به همراه داشته است.

مدیر مالی و اداری شرکت خدمات فنی رنا افزود: طرح اعطای تسهیلات اعتباری به دارندگان محصولات سایپادیزل با توجه به میزان وفاداری مشتریان و در چند فاز تعریف شده است که ابتدا مشتریان وفادار با توجه به شاخص هایی دعوت به طرح می شوند و درفاز بعدی مشتریانی که مراجعه آنها به شبکه خدمات ما کمتر است دعوت خواهد شد. مشتریانی که از بازه زمانی دریافت خدمات آنها گذشته است نیز در آخرین فاز وارد این طرح می شوند.

شکرخند در پایان با اشاره به ماموریت شرکت خدمات فنی رنا در ارائه خدمات پس از فروش به تمام دارندگان خودروهای سنگین گروه سایپا، خاطرنشان کرد: مشتریانی که کارت اعتباری رنا را دریافت می کنند فقط می توانند هر گونه خدمات و قطعات را از شبکه خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا خریداری و دریافت کنند و با این کارت امکان دریافت خدمات و خرید از فروشگاه ها و نمایندگی های متفرقه وجود نخواهد داشت.

 

 بازگشت