بازگشت

نشست هم اندیشی شرکت خدمات فنی رنا با نمایندگی های منتخب

موضوع: اخبار داخلی رنا

شرکت خدمات فنی رنا در راستای بررسی و عارضه یابی مشکلات شبکه نمایندگی‌ها و بررسی راهکارهای توسعه کسب و کار از طریق مشارکت شبکه، اقدام به برگزاری جلسه با نمایندگی های منتخب نمود .

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی : نشست هم اندیشی شرکت خدمات فنی رنا با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت و همچنین مدیران نمایندگی ها منتخب این شرکت برگزار شد .

در این نشست مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا با بیان اینکه چگونه می توان فعالیت های کسب و کار شرکت را توسعه داد گفت : تلاش مجموعه شرکت رنا بر این است تا بتواند روند رو به رشد کیفیت خدمت رسانی و تهیه و توزیع کلیه قطعات یدکی مورد نیاز در دوران گارانتی و وارانتی برای محصولات شرکت سایپا دیزل را تداوم بخشد تا از این طریق گام موثری در رضایت مندی مشتریان خودروهای تجاری و سنگین سایپا برداشته باشیم .

 

مهندس رزمجو تشریح کرد : نمایندگان، متولی اصلی کسب سهم بازار هستند و در همین راستا کلیه نمایندگی ها باید جهت برگشت مشتریان در دوران وارانتی به شبکه نمایندگیها تلاش نمایند. شرکت رنا انتظار همکاری بیش از پیش از طرف نمایندگی ها را دارد که نتایج این انتظارات در رضایت مشتری تاثیر مستقیم خواهد داشت.

ایشان در ادامه از برخی تصمیمات در خصوص نحوه واردات کالا انتقاد کرد و گفت: در شرایط حساس کنونی کشور که  تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه هستیم برخی تصمیمات داخلی که دانسته یا نداسته از طرف برخی از دستگاه ها و مدیران مربوطه اعمال می گردد مصداق آب در آسیاب دشمن ریختن می باشد که کار را برما دشوار می کند، از این رو بیش از یکسال است که به دلیل جلوگیری واردات کالا با شرایط بدون انتقال ارز، شرکت خدمات فنی رنا دچار مشکلات عدیده ای گردیده است و مکاتبات ما با وزرات محترم صمت بدون اثر مانده است.

 

وی  در ادامه افزود: با پیگیری های متعدد توانستیم شرکت ولوو سوئد را متقاعد کنیم که کما فی السابق قطعات گارانتی و وارانتی را تحت شرایط اعتباری در اختیار ما قرار بدهند و از این بابت شرکت ولوو مجوزهای لازم را صادر نموده، ولی هنوز نتوانستیم متوالیان داخلی را متقاعد کنیم که این اقلام اعتباری صرفاٌ جهت ارائه خدمات به ناوگان عظیم حمل و نقل کشور وارد می شوند، کاری که بیش از بیست سال هست که به صورت مستمر در حال انجام می باشد .

ایشان تاکید کردند‎‎ اقدامات از این دست ضمن افزایش هزینه سرویس و نگهداری خودروهای تجاری باعث رونق قاچاق کالا در کشور  می شود، اما صد افسوس که در این کشور گوش شنوایی نیست و اگر هم هست کاملاٌ بی اثر و خنثی می باشد، ایشان اظهار امیدواری کردند که با رویکرد دولت جدید بتوانیم این گره ها را باز کنیم .

در ادامه دکتر درگاهی عضو موظف هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا ضمن تاکید بر لزوم تقویت در تعامل حداکثری با نمایندگی ها گفت: با توجه به سیاست ها و استراتژی‌های شرکت در حوزه توسعه کسب و کار، انتظار می رود نمایندگی ها با توجه به این که در صف اول مراجعه مشتریان می باشند، نسبت به افزایش سهم بازار از جمله تشریک مساعی بیشتر در حوزه امداد رسانی 24 ساعته و افزایش فعالیت در انجام فراخوان های ولوو اقدام و اظهار امیدواری نمودند که با اقدامات موثر حوزه بازرگانی شرکت بتوان گامهای مثبت و عملیاتی جهت بهبود در زنجیره تامین برداشته و اقدامات مطلوبی در این خصوص صورت پذیرد.

 

وی در ادامه افزود: تشکیل کمیته پیشنهادات با عضویت نمایندگیها در جهت افزایش تشریک مساعی و استفاده حداکثری از ظرفیت و توان شبکه در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و خدمات رسانی هرچه بهتر از الویت های این شرکت می باشد.

در ادامه جلسه مدیران نمایندگیهای مجاز به ارائه مسائل روز نمایندگی و مشتری پرداخته و ضمن همفکری با مدیران شرکت راهکارهای بهبود را طرح و بررسی نمودند و از مدیران ارشد شرکت خواستند با تدوین برنامه‌ای منسجم، موجبات اصلاح وضعیت موجود و پیشبرد اهداف والای شرکت و نمایندگی ها را فراهم آورند.

 بازگشت