بازگشت

پیام تبریک مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا به مناسبت سال نو

موضوع: اخبار داخلی رنابا سلام و احترام

یکسال دیگر با همه فراز و نشیب‌هایش گذشت و منتظر بهاری دیگر هستیم، انتظاری که با ظهور مهدی موعود شیرین‌تر می‌شود، جهان این روزها بیش از پیش نیازمند ظهور می‌باشد، دنیایی که نامهربانی هایش از زیبایی‌هایش کاسته، بیائید در سال تحویل وقتی که دعای       حول حالنا الی احسن الحال را زمزمه می‌کنیم، از خدا بخواهیم که احسن حال ما را با ظهور مهدی نازنینش به احسن ترین حال ها تبدیل کند.

همکاران عزیز ایام پایانی سال 1400 را در حالی به اتمام می رسانیم که برگ زرین دیگری به همت همه شما عزیزان در دفتر خاطرات رنا رقم خورد. خدا را شاکر هستم که در همه شاخص‌های عملکردی توانستیم به بالاترین حد برسیم، از این حیث به همه شما عزیزان دست مریزاد و خسته نباشید عرض می کنم و از صمیم قلب از خداوند متعال مسالت می‌نمایم که در پناه خودش خانواده بزرگ رنا را از آسیب و گزندهای دنیوی مصون نگاه داشته و همه ما را عاقبت به خیر نماید.

انشااله در سال آینده به شرط حیات و توفیق خدمت در رنا می‌بایست در کنار هم برای دست یافتن به موفقیت های بزرگ‌تر، گامهای موثرتری را برداشته و کمر همت را محکم بسته و به آینده ای بهتر بیاندیشیم.

در پایان، سال نو و عید سعید نوروز را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سالی سرشار از بهروزی و موفقیت و ایّامی نیک و پربار در ظل توجهات امام عصر(عج) برایتان مسالت می‌نمایم.

 

حمید رزمجو

مدیر عامل

 بازگشت