نمایشگاه,مشهد,رنا,بیست و دومین,نمایشگاه بین المللی

حضور شرکت خدمات فني رنا در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي خودرو مشهد

1401/06/17 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پررنگ داشت .

بر اساس این گزارش؛ این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت‌های زنجیره تامین و توزیع قطعات در حوزه صنعت خودرو محسوب می شد، از این رو شرکت خدمات فنی رنا سعی بر این داشت که در زمینه معرفی و عرضه قطعات اصلی سهم خود را در بازار افزایش داده و فرصتی مناسب برای بازدیدکنندگان تجاری، متخصصان و سرمایه‌گذاران حوزه خودرو فراهم سازد تا به تبادل نظرات، دیدگاه‌ها و پیشرفت‌های جدید بپردازند و افق‌های جدیدی را در راه حرکت به سوی افزایش رضایت مشتریان ترسیم کنند.

شرکت خدمات فنی رنا با نگاهی نو به خدمات پس از فروش، اقدامات موثری را در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و توسعه بازار قطعات محصولات سایپادیزل آغاز کرده که می توان به توجه ویژه به تجاری سازی قطعات با محوریت استفاده از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی  و شرکت های دانش بنیان اشاره کرد.

این گزارش می افزاید؛ همزمان با برپایی نمایشگاه و در جهت توسعه بازار قطعات و تمرکز بر دوره وارانتی ، دوره آموزشی ویژه تعمیرکاران، تراشکاران و فروشگاه های قطعات یدکی استان خراسان برگزار شد.

گفتنی است شرکت خدمات فنی رنا از 9 تا 12 شهریور ماه 1401 از در سالن عطار نمایشگاه مشهد پذیرای بازدید کنندگان و علاقه‌مندان بود.