تامین

در تامين قطعات جهش چشمگيري خواهيم داشت.

1401/06/17 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا  به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل در راستای دستیابی به رضایت حداکثری مشتریان، تامین قطعات اصلی از شرکای تجاری همچون ولوو، دانگ فنگ و فوتون را با جدیت بیشتر در دستور کار قرار داده است.

مصطفی محمدی مدیر تامین شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق گفت: در خصوص تامین قطعات، سفارش گذاری از شرکای چینی صورت پذیرفته  و با مذاکرات متعدد با شریک اروپائی، شرایط تامین قطعات ولوو نیز فراهم گردیده و پس از وقفه ای دو ساله از سر گرفته خواهد شد و این نویدی بر افزایش سهم خدمت رسانی شرکت خدمات فنی رنا در گستره جغرافیائی ایران عزیز می باشد.

 وی در ادامه افزود: تامین انواع روانکار، فیلتر و قطعات از منابع و تولیدکنندگان معتبر داخلی با هدفگذاری افزایش میزان تامین در راستای رضایت نمایندگی های سراسر کشور و بالتبع آن مصرف کنندگان نهایی مشتریان محصولات سایپادیزل صورت پذیرفته است.

مدیر تامین شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد: با توجه به تنوع و کیفیت محصولات سایپادیزل، فرصتی مناسب برای شرکت خدمات فنی رنا می باشد که در بازار خودروهای تجاری سهم خود را افزایش دهد به گفته محمدی‏‏‏ مهمترین دغدغه مشتریان تامین به موقع قطعات است که ما باید قطعات را به صورت مستمر برای ایشان فراهم آوریم. همچنین ثبات قیمت از دیگر موارد افزایش رضایتمندی مشتریان است که می تواند امنیت تجاری شرکت و نماینده را تامین کند.

محمدی در ادامه یادآور شد : در راستای تحقق شعار سال و مطابق با سیاست های کلان گروه خودرو سازی سایپا در جهت حمایت از صنعتگران ایرانی و تولید داخل و افزایش عمق بخشی داخلی سازی قطعات شرکای تجاری خود، داخلی سازی برخی از قطعات مورد نیاز با کمک شرکتهای دانش بنیان و تولیدکنندگان کشور سرلوحه امور قرار گرفته است، لذا ستاد خودکفائی و نمایشگاه دائمی قطعات داخلی سازی شده با حمایت و رهنمود مدیریت محترم عامل شرکت رنا تشکیل و روند داخلی سازی بطور مستمر رصد و  پایش می گردد.