نوسازی ،رنا ،خدمات فنی،حمل ونقل ،معلولان وجانبازان

نوسازي و بهسازي ناوگان حمل و نقل عمومي ويژه معلولان و جانبازان در شرکت خدمات فني رنا

1402/03/06 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ پروژه نوسازی و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ویژه معلولان و جانبازان در شرکت خدمات فنی رنا آغاز گردید.

سعید کیانی مدیر تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق، گفت: به جهت حمایت از حقوق معلولان و در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت و ارج نهادن به حقوق جانبازان و معلولین، فراهم‌سازی امکانات لازم برای نوسازی خودروهای عمومی معلولان در شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است.

وی تشریح کرد: با توجه به گسترش فعالیت های این شرکت در سال جاری و ارائه خدمات پس از فروش به محصولات زامیاد و با تعامل صورت گرفته شده با ارگان های مربوطه، پروژه بازسازی بالغ بر 80 دستگاه خودرو ون ویژه حمل و نقل معلولین و جانبازان و تحت نظر شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران آغاز گردیده است.

مدیر تعمیرگاه مرکزی در خصوص نحوه بازسازی این محصولات گفت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت موجود این شرکت شامل سالن صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه مرکزی و استفاده از پرسنل مجرب و متخصص، این پروژه حدودا دو ماه به طول می انجامد که پس از آماده سازی هر دستگاه، سریعا به ناوگان حمل و نقل بازگردانده خواهد شد تا در ارائه خدمات به این قشر خللی ایجاد نشود.

کیانی در پایان افزود: تعمیرگاه مرکزی شرکت خدمات فنی رنا با کادری مجرب آماده انعقاد قرارداد با تمامی ارگان ها و سازمانها جهت ارائه خدمات پس از فروش به محصولات تجاری گروه خودروسازی سایپا می باشد.