سایت,رنا,خدمات فنی رنا

رونمايي از سايت جديد شرکت خدمات فني رنا

1401/06/28 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ مراسم رونمایی از سایت جدید شرکت خدمات فنی رنا با حضور مدیرعامل و مدیران مجموعه برگزار شد.

احمد سلیمی مدیر فناوری اطلاعات شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق گفت: سایت جدید این شرکت با استفاده از پیشرفته‌ترین و کارآمدترین نرم‌افزارهای موجود و با استفاده از تکنیک‌های فنی، گرافیکی و محتوایی روز طراحی و راه‌اندازی شد که اطلاعات آن در راستای بهبود کیفیت ارایه خدمات به صورت لحظه‌ای به روز می‌شود .

وی ادامه داد: پس از مطالعات و نیازسنجی‌های دقیق، سایت جدید  را با رویکردی خلاقانه و مدیریت علمی و با شکلی کاملا متفاوت و با رعایت استاندارها و الزامات ISQI راه‌اندازی کرده تا بدین ترتیب ، خدمات متنوع در مسیر مشتری مداری و پاسخگویی نیازهای جدید مشتریان باشد .

سلیمی افزود: در سایت جدید با همان  نشانی قبلی (www.rena.ir) مشتریان به راحتی می‌توانند همه بروشورهای خدماتی، گزارش‌های تعمیراتی ،نوبت دهی اینترنتی، اجرت ها  ،قیمت قطعات ،  اطلاعات نمایندگان مجاز و...، را مشاهده کنند و همچنین نمایندگان فروشگاهی ،خدماتی این شرکت  با سهولت بیشتری جواب گویی مشتریان تجاری محصولات سایپا دیزل باشند.

مدیر فناوری اطلاعات شرکت خدمات فنی رنا در پایان گفت: صرفه‌جویی در هزینه، وقت ، به روزرسانی و پشتیبانی از جمله مزایای سایت جدید می باشد .

گفتنی است؛ کلیه مراحل طراحی ، پیاده سازی و اجرای سایت با استفاده از پتانسیل و ظرفیت موجود در شرکت خدمات فنی رنا و با مدیریت و راهبری مدیر فناوری اطلاعات صورت گرفته است.