اهدا لوح تقدير کارگروه محيط زيست گروه خودروسازي سايپا به شرکت خدمات فني رنا

1402/06/26 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا در راستای مسئولیت پذیری زیست محیطی و اجتماعی و همچنین رعایت الزامات زیست محیطی  نسبت به بهینه سازی و ارتقا عملکرد تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی احداث شده اقدام نمود.  

 

بر اساس این گزارش؛ ضمن انجام تست خوداظهاری توسط آزمایشگاه معتمد محیط زیست و دریافت نتیجه مطلوب، کارگروه محیط زیست گروه خودروسازی سایپا در بازدید از عملکرد تصفیه خانه با اهدای لوح  سپاس از اقدامات صورت گرفته تقدیر نمودند.

حسین عامری خواه سرپرست اداری و پشتیبانی شرکت خدمات فنی رنا هدف کلی بازسازی تصفیه خانه را حفظ محیط زیست و سلامت و بهداشت جامعه دانست و گفت: کاهش محتوای آلی فاضلاب، کاهش مواد آلی مقاوم که نسبت به تجزیه بیولوژیکی مقاوم هستند و کاهش مواد مغذی بمنظور پیشگیری از آلودگی های آب های سطحی پذیرنده یا آبهای زیرزمینی از اهداف مهم عملیات بهینه سازی تصفیه خانه می باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به احداث و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی در دو سال گذشته و تعریف پروژه بهسازی این مجموعه، در ابتدا بهینه سازی واحد تصفیه بیولوژیکی و سپس احداث واحد تصفیه فیزیکی و تبدیل منبع پذیرنده پساب از چاه جذبی به مصارف آبیاری فضای سبز در دستور کار قرار گرفت که با حمایت های مدیریت ارشد و همکاری واحدهای ذیربط در کوتاه ترین زمان آماده سازی شد.

گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت خدمات فنی رنا در مساحتی به متراژ 30 متر مربع قابلیت تصفیه فاضلاب در حجم 20 مترمکعب در شبانه روز را داشته و پس از حذف کلیه آلاینده ها با رعایت استانداردهای محیط زیستی آماده ورود مصارف آبیاری فضای سبز می باشد.