آغاز به کار نمايندگي مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت ساپياديزل در بندرعباس

1402/10/11 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه استان هرمزگان، فرمانده پلیس راه استان هرمزگان، مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا و جمعی از فعالان حوزه حمل و نقل و رانندگان، نمايندگي مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت سایپادیزل در  محور مهم و پرتردد بندرعباس به سیرجان افتتاح شد.

شرکت خدمات فنی رنا به منظور تكريم مشتريان و پاسخگويي به نياز ايشان و در جهت دستیابی به اهداف تدوین شده در حوزه توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش، نمایندگی مجاز خود در استان هرمزگان با مدیریت آقای پایدار را افتتاح کرد.

اين گزارش حاكيست، نمایندگی جديد فروش و خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مساحتي بالغ بر 2 هزار متر مربع و سرمایه گذاری بیش از 200 ميليارد ریال بنا شده و زمينه اشتغال 18 نفر را به صورت مستقیم فراهم نموده است.

بر اساس اين گزارش؛ نمایندگی ياد شده، مجهز به تجهیزات مدرن تعمیرگاهی، دستگاههای عیب یاب پیشرفته، سالن تست خودرو، ابزار مخصوص محصولات سایپا دیزل و خودرو امداد جاده‌ای بوده و با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارشناسان متخصص و آموزش دیده، ظرفیت پذیرش روزانه 20 دستگاه از انواع خودروهاي تجاري تولیدی توسط سایپادیزل را داراست.

 

 بر اين اساس، مشتریان شرکت خدمات فنی رنا می‌توانند کلیه خدمات مربوط به محصولات دانگ فنگ، فوتون، الوند و همچنین سرویس های ادواری محصولات ولوو، رنو و کاوه را از این نمایندگی دریافت نمایند.

گفتني است، شرکت خدمات فنی رنا، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل با دارا بودن 38 نمایندگی مجاز خدماتی و 77 عاملیت مجاز فروش قطعات در کلیه محورهای پر تردد جاده ای، عنوان بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو های تجاری در کشور را به خود اختصاص داده است.