مدير عامل شرکت سايپاديزل دربازديد از شرکت خدمات فني رنا: افزايش سهم بازار و رهبري بازار قطعات خودروهاي سنگين، مأموريت مهم شرکت رنا

1402/11/04 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات فنی رنا، دکتر مهدی حسین نژاد مدیرعامل شرکت سایپا دیزل در این بازدید ضمن ارزیابی فعالیتهای شرکت خدمات فنی رنا گفت: در آینده با بهره‌وری نیروی انسانی و استفاده بهینه از تجهیزات و روش های نوین در ارائه خدمات و فروش قطعات حداکثری، بهره برداری مناسب‌تری را از ظرفیت‌ها‌ و پتانسیل‌های شرکت خدمات فنی رنا شاهد خواهیم بود. شرکت رنا با همت و تلاش تمامی همکاران در راستای افزایش رضایت مشتری و خدمت‌رسانی به ناوگان تجاری سنگین گروه خودرو سازی سایپا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت و پویایی شرکت رنا، افزود: شرکت خدمات فنی رنا با برخورداری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و همچنین دارا بودن تجهیزات مدرن تعمیرگاهی، با اجرای فعالیتهای برنامه ریزی شده و ترسیم نقشه و هدف گذاری صحیح، قابلیت افزایش سهم بازار و رهبری بازار قطعات خودروهای سنگین را دارد.

در ادامه این بازدید و طی برگزاری نشستی، سهراب علی جانی مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا ضمن تشکر از بذل توجه مدیر عامل سایپادیزل در نخستین روزهای کاری به موضوع خدمات پس از فروش، گزارش عملکردی از آخرين وضعيت تأمین و فروش قطعات و خدمات پس از فروش محصولات تجاری گروه خودرو سازی سایپا را ارائه و بر اهمیت کیفیت خدمات پس از فروش در فضای رقابتی فروش محصولات تجاری تاکید نمود.

گفتنی است، شرکت خدمات فنی رنا به عنوان متولی ارائه خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل، با دارا بودن 39 نمایندگی خدماتي و 67  عاملیت فروش قطعه، به عنوان بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در سطح کشور شناخته می‌شود.