نمایشگاه,رنا,هفدهمین,لوازم خودرو,تامین کنندگان

رنا درهفدهمين نمايشگاه بين‌المللي قطعات، لوازم ومجموعه خودرو تهران

1401/08/15 / توسط روابط عمومی رنا

براساس این گزارش: نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم ومجموعه خودرو تهران شاهد حضور بیش از 655 شرکت داخلی و خارجی که در عرصه های تامین و توزیع قطعات ، لوازم ومجموعه خودرو بود که در این میان غرفه شرکت خدمات فنی رنا  با ارائه دستاوردها و برنامه های در دست اجرا خود با استقبال گسترده مراجعان و شرکت کنندگان در نمایشگاه روبرو شد.

این گزارش می افزاید؛ در روزهای برگزاری این نمایشگاه دیدارهای متعدد با فعالان این عرصه، تنها بخشی از برنامه های این شرکت بوده که فرصت مناسبی برای شرکت‌های زنجیره تامین و توزیع قطعات در حوزه صنعت خودرو محسوب می شود.  در همین راستا بسیاری از شرکت های تجاری، صنعتی برای مذاکره و تعاملات فی مابین از غرفه این شرکت بازدید و مذاکره نمودند.

خدمات فنی رنا

شرکت خدمات فنی رنا در این نمایشگاه سعی بر این داشت که در زمینه معرفی برند تجاری خود و ارائه قطعات با کیفیت با نام رنا به مشتریان ، سهم بازار افزایش داده تا به یکی از اهداف اصلی و مهم خود که تسهیل دسترسی مشتریان به قطعات مورد نیاز در سراسر کشور است برسد.

در ادامه این گزارش؛ شرکت خدمات فنی رنا در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و توسعه بازار قطعات محصولات سایپادیزل، مذاکره با تامین کنندگان با محوریت استفاده از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی را موردتوجه ویژه قرار داده است.

گفتنی است شرکت خدمات فنی رنا از 9 تا 12  آبان ماه 1401 از در سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای بازدید کنندگان و علاقه‌مندان در صنعت قطعات ولوازم خودرو بود.