عرضه،رنا،خدمات فنی،کیفیت،نشان،تجاری،لنت

عرضه لنت با کيفيت با نشان تجاري رنا لنت

1402/03/16 / توسط روابط عمومی رنا

به گزارش روابط عمومی؛ شرکت خدمات فنی رنا، قطعات خود را با نام و نشان تجاری ثبت شده و با بسته بندی اختصاصی به بازار عرضه می نماید.

در راستای سیاست ها و اهداف گروه سایپا، داخلی سازی انواع لنت ترمز خودروهای تولیدی شرکت سایپا دیزل همچون kx ,m4 در برنامه قرار گرفته است که با نام و نشان تجاری رنا لنت بزودی به مرحله تولید و عرضه خواهد رسید. 

مصطفی محمدی مدیر تامین شرکت خدمات فنی رنا ضمن بیان مطلب فوق افزود: به منظور دستیابی به اهداف شرکت که مهمترین آن افزایش رضایت مشتری می باشد، در صدد افزایش سهم بازار علی الخصوص سهم بازار قطعات تجاری و پر مصرف می باشیم. از این رو با شرکت های تامین کننده جهت تامین قطعات با قیمت های رقابتی و متناسب با کیفیت مذاکرات صورت گرفته است.

وی در ادامه گفت: شرکت خدمات فنی رنا به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش به خودروهای های تجاری گروه خودرو سازی سایپا در جهت پوشش حداکثری نیاز رانندگان زحمتکش حمل و نقل جاده ای کشور و در راستای تکمیل سبد محصولات خود اقدام به تامین انواع لنت خودروهای ولوو، البرز، الوند با برند رنا لنت نموده است. بر این اساس با استفاده از ظرفیت و پتانسیل تولیدکنندگان معتبر داخلی و با لحاظ استاندارهای بالای کیفی تامین لنت های دیسکی وکفشکی آغاز شده است.

مدیر تامین شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد: از آنجایی که لنت ترمز از جمله قطعات مهم در خودرو است که لزوم رعایت استاندارهای کیفی در آن دو چندان می باشد ، از این رو کیفیت این قطعه به طور مستقیم بر میزان ایمنی خودرو و سرنشینان بویژه در خودروهای تجاری اعم از کشنده وکامیونت تاثیر گذار بوده و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بر همین اساس فرایند تولید لنت از ابتدا تا پایان توسط کارشناسان کیفیت شرکت رنا رصد گردیده و پس از تامین، شرایط توزیع گسترده در سطح نمایندگی سراسر کشور مهیا می شود.